W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy wszystkich na Korowód Świętych, który odbędzie się w poniedziałek 29 października. Spotykamy się o godzinie 17:15 w kościele parafialnym, gdzie wspólnie odmówimy różaniec, a następnie ruszymy w uroczystym korowodzie ulicami naszej parafii do Kościoła św. Jakuba na Stradomiu. Zapraszamy całe rodziny – dzieci i dorosłych zachęcamy do przebrania się za świętych patronów oraz wzięcia na pochód lampionów. Przygotowanie do korowodu i powrót z niego mogą być okazją do przybliżenia dzieciom postaci świętych patronów jako osób wartych naśladowania, a także rozmów o świętości jako powołaniu każdego z nas. Pozwólmy zadziałać świętym w naszym życiu.
Do zobaczenia!!!

korowod