• Dziś przypada I Niedziela miesiąca – po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 14:00
  • Nieszpory niedzielne o godz.17:30.
  • Zespół „Pasieki” zaprasza od września, w każdy poniedziałek na bezpłatne zajęcia cykliczne dla dzieci od 7 do 10 roku życia, oraz dotychczasowych stałych uczestników do Domu Katolickiego.
    • Pierwsze spotkanie organizacyjne 05.09, o godz. 16:00.
  • Spotkanie katechetów w najbliższy wtorek (6.09) o godz. 19:30 na plebanii.
  • Przed nami Święto Narodzenia NMP, patronki naszej parafii.
    • W dniu odpustu parafialnego, który przypada w najbliższy czwartek (8.09) porządek Mszy św. będzie następujący:
      • W sanktuarium
        • rano – o godz.: 6:30, 8:00 i 9:00
        • po południu – o godz. 16:30.
        • Uroczysta suma odpustowa o godz. 18:00.
          • Będzie Jej przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. prof. dr hab. Józef Makselon – pracownik naukowy UPJP2 w Krakowie.
          • Mszę św. poprzedzi różaniec w intencji rodzin, który rozpocznie się o godz. 17:15.
      • W dniu odpustu Msza św. w kościółku św. Jakuba o godz. 14:15.
    • Zapraszamy wszystkie grupy parafialne, Strażaków, Orkiestrę, poczty sztandarowe, dzieci, młodzież oraz dorosłych. Niech ten dzień będzie wyrazem naszej wiary i wielkiej miłości do Matki Najświętszej naszej Pani Myślenickiej.