• Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało
    • Msze św. w naszym sanktuarium w porządku niedzielnym z wyjątkiem Mszy św. o godz. 11:00, która będzie odprawiona po procesji ok. godz. 11:30.
    • W kościółku Msze św. o godz. 07:30 i 14:15 /nie będzie Mszy św. o godz. 10:00/.
    • Po Mszy św. o godz. 9:30 sprawowanej przy ołtarzu polowym – procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy.
    • Serdecznie prosimy, rodziny Państwa Jarząbków i Trzcińskich oraz ich sąsiadów, a także Solidarność o przygotowanie ołtarzy na myślenickim Rynku.
    • Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian: dzieci do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne, młodzież i dorosłych. Osoby do niesienia feretronów i chorągwi, panów do niesienia baldachimu, orkiestrę, Ochotnicze Straże Pożarne, rodziny i osoby samotne.
    • Po południu o godz. 17:15 nieszpory o Najświętszym Sakramencie, nabożeństwo majowe i procesja wokół kościoła.
  • W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesje wokół kościoła:
    • w tygodniu o godz. 18:00
    • w niedzielę o godz. 17:15