Drodzy Parafianie! Ze względu na to, że nasz tryb życia zmienił się w ostatnim czasie, chcemy przekazać Wam kilka ogłoszeń dotyczących codziennych spraw związanych z funkcjonowaniem sanktuarium:

Msze święte odbywać się będą wg dotychczasowego porządku. Ponieważ na Mszy świętej może jednorazowo znajdować się w świątyni 5 osób. Prosimy, aby przychodziły tylko osoby, które zamawiały intencję danej Mszy świętej

Osoby starsze i chore prosimy o pozostanie w domu i nienarażanie życia swojego i bliskich

Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy świętej za pomocą transmisji (transmisje z naszego sanktuarium pod adresem http://sanktuarium.myslenice.pl/transmisja-na-zywo/)

Spowiedź odbywać się będzie tylko poza Mszą świętą, od 9:00 do 18:00, w przedsionku z przodu kościoła (wejście od wnętrza kościoła, wchodzimy pojedynczo). Zachowana tam zostanie zarówno dyskrecja sakramentu, jak i bezpieczna odległość pomiędzy spowiednikiem a penitentem.

W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji (udostępnimy więcej szczegółów) oraz duchowej łączności o godz. 12:00 na modlitwie „Ojcze nasz” i „Anioł Pański”.

Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania, w sprawach pogrzebu i posługi sakramentalnej chorym prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym. Codziennie odbieramy pocztę elektroniczną.

Ze względów bezpieczeństwa w kościele nie ma wody święconej. Chętnych, którzy chcieliby zabrać ją do domu, prosimy o przynoszenie własnych pojemników napełnionych wodą i podejście z prośbą o błogosławieństwo do księdza, który będzie w ciągu dnia udzielał Komunii świętej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy czując odpowiedzialność za parafię i sanktuarium, które jest naszym wspólnym domem, składają ofiary do skarbony oraz na konto parafii:
Bank Spółdzielczy w Wieliczce oddz. Myślenice