W ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy na projekcję filmu “Ślady Maryi”, w czwartek 17 października o godz. 19:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Film został zrealizowany w roku Jubileuszu 50-lecia koronacji Cudownego Obrazu Pani Myślenickiej i opowiada

historię Obrazu i wydarzenia, którego doprowadziły do jego obecności w Myślenicach oraz koronacji. Piękne historyczne i współczesne zdjęcia Myślenic są zestawione wypowiedziami naocznych świadków koronacji oraz osób zawdzięczających Matce Bożej Myślenickiej konkretne łaski, wyproszone przed Jej wizerunkiem.

Bezpłatne wejściówki na film można odebrać w zakrystii oraz sklepie KiK-u. Można zarezerwować miejsce także wysyłając wiadomość na pocztę elektroniczną parafii.

Czas trwania: 55 minut
Scenariusz i reżyseria: ks. Marcin Filar