Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach

Plan wizyty duszpasterskiej 2019/2020

  • Aktualizacja z dnia 3 stycznia 2020: kolęda ul. Sobieskiego nr nieparzyste odwołana z powodu choroby. Uległy zmianom terminy i godziny rejonów, które odwiedzi ks. Marcin – prosimy o ponowne sprawdzenie.
 
27 grudnia 2019 – Piątek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Janusz                   9:00 ul. Bergela od lasu do nr 85
Ks. Marcin 8:30 Tarnówka od Jawornika i ul. Sobieskiego do Orlenu
Ks. Tomasz 9:00 ul. Dąbrowskiego nry parzyste od 80A do 40
 
28 grudnia 2019 – Sobota
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Domy położone za drogą na Dobczyce: z ul. Kazimierza Wlk. numery parzyste od 184 B do 214 a, następnie lewa strona domy za potoczkiem od numeru 205 E K. Wielkiego do nr 312 Ujejskiego
Ks. Janusz 9:00 ul. Niepodległości od kościółka
Ks. Marcin 9:00 ul. Sobieskiego nry parzyste od Marimexu do domu na końcu nowej drogi przy weterynarii
Ks. Michał 9:00 Bloki Os. Solidarności od nr 94
Ks. Tomasz 9:00 ul. Dąbrowskiego nry parzyste od 38 do 2
 
29 grudnia 2019 – Niedziela
KAPŁAN GODZINA ULICA
     
Ks. Tomasz 15:00 Oś. 1000-lecia bl. nr 13
     
30 grudnia 2019 – Poniedziałek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz   9:00 Domy położone za drogą na Dobczyce z ul. Ujejskiego i Kazimierza Wielkiego – rozpoczęcie od lasu od nr 306D Ujejskiego
do nr 216 K. Wielkiego
Ks. Janusz   9:00 ul. Jana Długosza od nr 1
Ks. Janusz 13:00 ul. Orkana od nr 1
Ks. Marcin   9:00 ul. Sobieskiego dalsza część numerów parzystych do Rynku
Ks. Michał 14:00 ul. Słowackiego bl. nr 23
Ks. Tomasz   9:00 ul. Dąbrowskiego nry nieparzyste od 89 do początku
 
31 grudnia 2019 – Wtorek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Doboszówka, ul. Ujejskiego od Borzęty od nr 333 do 285
Ks. Janusz 9.00 bl.  Reja 8 od nr 1
Ks. Marcin 9:00 ul. Konopnickiej od ul. Kraszewskiego
Ks. Michał 9.00 ul. Batorego od nr 1
Ks. Tomasz 9:00 Bloki przy ul. Bema 1, 2, 4
 
2 stycznia 2020 – Czwartek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Ul. Ujejskiego od numeru 145 do 91
Ks. Janusz 15:00 ul. Słowackiego  bl. 12 od nr 1
     
Ks. Michał 14:00 ul. Żeromskiego od nr 1 plus bloki 13, 15
Ks. Tomasz 13:00 ul. Mickiewicza 6
 
4 stycznia 2020 – Sobota
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Ul. Ujejskiego tak zwana „górka”  od numeru 99 do 42
Ks. Janusz 9:00 ul. Mickiewicza od Zakopianki w stronę centrum
     
Ks. Michał 11:00 ul. Rzemieślnicza od nr 1
Ks. Tomasz 12:00 ul. Wybickiego nry nieparzyste od lasu
 
5 stycznia 2020 – Niedziela
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Janusz 15:00 ul. Bergela, od ul. Pardyaka w górę
 
6 stycznia 2020 – Poniedziałek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 15:00 Oś. 1000-lecia blok nr 3
Ks. Janusz 15:30 ul. Reja od nr 1
Ks. Tomasz 16:00 ul. Kilińskiego, Klakurki, Królowej Jadwigi, Kniaziewicza

 

 

 

 
7 stycznia 2020 – Wtorek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Ujejskiego od numeru 63 do 28
Ks. Janusz 15:30 ul. Szpitalna
     
Ks. Michał 14:00 ul. Łokietka od nr 1
 
8 stycznia 2020 – Środa
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Janusz 16:00 ul. Jana Dunin-Brzezińskiego 6 i 7 od nr 1
Ks. Marcin 14:00 ul. Poniatowskiego w stronę ronda i Kościuszki do Rynku
Ks. Michał 14:00 Słowackiego Blok nr 21
Ks. Tomasz 16:00 ul. Pardyaka
 
9 stycznia 2020 – Czwartek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Ujejskiego od nr 26 do 10
Ks. Janusz 16:00 ul. Jana Dunin-Brzezińskiego 8, 10  od nr 1
Ks. Marcin 15:00 ul. Traugutta od góry
Ks. Michał 14:00 os. 1000-lecia blok nr 16
Ks. Tomasz 14:00 os. 1000-lecia blok nr 10
 
10 stycznia 2020 – Piątek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Tetmajera
Ks. Janusz 16:30 ul. Galla Anonima od numeru 1
Ks. Marcin 15:00 os. 1000-lecia bl. nr 7
Ks. Michał 14:00 os. 1000-lecia bl. nr 17
Ks. Tomasz 15:00 os. 1000-lecia bl. nr 11
 
11 stycznia 2020 – Sobota
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Ul. Ujejskiego od numeru 281 do numeru 241
Ks. Janusz 9:00 ul. Daszyńskiego od pp Miłogoszczy od końca do nr 35 d
Ks. Marcin 9:00 ul. Sienkiewicza od nr 20 w stronę Rynku
Ks. Michał 9:00 ul. Słoneczna od nr 1
Ks. Tomasz 9:00 ul. Średniawskiego od nr 2 do 70B
 
12 stycznia 2020 – Niedziela
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Marcin 15:00 os. 1000-lecia bloki 14 i 15
 
13 stycznia 2020 – Poniedziałek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Ujejskiego od numeru 241A do numeru 207
Ks. Janusz 15:00 Blok PP Pielęgniarek i blok PP Lekarzy
Ks. Marcin 14:00 ul. Sienkiewicza (górna) od ul. Traugutta do nr 21E
Ks. Michał 14:00 ul. Przemysłowa i Drogowców; ul. Armii Krajowej od nr 1
i ul. Okulickiego od nr 1
Ks. Tomasz 16:00 os. 1000-lecia bl. nr 9
 
14 stycznia 2020 – Wtorek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 16:00 Osiedle 1000-lecia blok 1
Ks. Janusz 15:00 ul. Ogrodowa od nr 2a
Ks. Janusz 17:00 ul. Słowackiego bl. 15 od nr 1
Ks. Marcin 18:00 os. 1000-lecia blok 6A
Ks. Michał 14:00 ul. Solskiego od nr 1, ul. Broniewskiego i ul. Jagiellońska (nr 3-22)
Ks. Tomasz 14:00 ul. Słowackiego 19, kl. 1 i 2
 
15 stycznia 2020 – Środa
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Janusz 15:30 ul. Słowackiego  bl. 17 od nr 1
Ks. Marcin 14:00 ul. Reymonta
Ks. Michał 14:00 ul. Jagiellońska: nr 23-37
Ks. Tomasz 16:00 os. 1000-lecia bl. nr 12
 
16 stycznia 2020 – Czwartek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Orzeszkowej, a następnie ul. Asnyka
Ks. Janusz 15:30 ul. Jana Dunin-Brzezińskiego 9 i 9A od numeru 1
Ks. Marcin 18:00 ul. Sobieskiego 13 – bloki i domy bliźniacze
Ks. Michał 14:00 ul. Niepodległości Bloki 11 i 13
Ks. Tomasz 14:00 ul. Sikorskiego nry od 31 do 2
 
17 stycznia 2020 – Piątek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Senatorska od nr 1
Ks. Janusz 16:00 ul. Piłsudskiego bl. 16 od nr 1
Ks. Janusz 18:00 ul. Piłsudskiego bl. 12 od nr 1
Ks. Marcin 14:00 ul. Sienkiewicza – domy za Zakopianką
Ks. Michał 14:00 ul. Niepodległości Bloki 17 i 43
Ks. Tomasz 15:00 ul. Słowackiego 19, kl. 3 i 4
 
18 stycznia 2020 – Sobota
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Ul. Ujejskiego od numeru 201 do numeru 147
Ks. Janusz 9:00 ul. Daszyńskiego od 34B do numeru 1
Ks. Marcin 9:00 ul. Fijałkowskiego z góry i ul. Henryka Jordana
Ks. Michał 9:00 ul. Kasprowicza od nr 1 i ul. Kraszewskiego od nr 1
 
19 stycznia 2020 – Niedziela
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 15:00 Osiedle 1000-lecia blok nr. 2
Ks. Tomasz 15:00 Rynek i ul. Piotra Skargi
 
20 stycznia 2020 – Poniedziałek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery parzyste od 180A do 150 wraz z blokiem nr 152
Ks. Janusz 14:30 ul. Matejki od nr 1
Ks. Janusz 17:00 ul. Kopernika od nr 1
Ks. Michał 14:00 ul. Słowackiego numery nieparzyste od 65 w stronę rynku (odwołana – przeniesiona na wtorek 28.01)
Ks. Tomasz 16:00 ul. Niepodległości 9A
 
21 stycznia 2020 – Wtorek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery parzyste od nr 138 do 38
Ks. Janusz 15:30 ul. Gałczyńskiego od nr 2
Ks. Marcin 16:00 os. 1000-lecia blok 5
Ks. Michał 14:00 ul. Słowackiego numery parzyste od nr 80 do Carrefouru
Ks. Tomasz 14:00 ul. Wybickiego nry parzyste od lasu
 
22 stycznia 2020 – Środa
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Janusz 15:30 ul. Reja bl. 12 od nr 1
Ks. Marcin 14:00 ul. Sobieskiego nry nieparzyste od Orlenu w stronę Rynku bez bloków i domów bliźniaczych
Ks. Michał 14:00 os. 1000-lecia bl. nr 8
Ks. Tomasz 16:00 ul. 3 Maja od nr 1
 
23 stycznia 2020 – Czwartek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Partyzantów od ul. Słowackiego a następnie ul. Piastów od
ul. Ujejskiego
Ks. Janusz 16:00 ul. Matejki bl. 7 od nr 1
Ks. Janusz 17:30 ul. Matejki bl. 9 od nr 1
Ks. Marcin 15:00 os. 1000-lecia bl. 6 nr 41-75
Ks. Michał 14:00 ul. Żwirki i Wigury od nr 1
 
24 stycznia 2020 – Piątek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery parzyste od nr 28 do 2
Ks. Janusz 16:30 ul. Matejki bl. 11 od nr 1
Ks. Michał 14:00 ul. Spytka Jordana, ul. Joselewicza, ul. Gen. Maczka
 
25 stycznia 2020 – Sobota
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od 210 do 175c
Ks. Janusz 9:00 ul. Piłsudskiego od wiaduktu
Ks. Michał 9:00 ul. Słowackiego numery parzyste od 40 w stronę Rynku
Ks. Tomasz 9:00 ul. Sikorskiego nry od lasu do 32
 
 
27 stycznia 2020 – Poniedziałek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 16:00 Osiedle 1000-lecia blok 4
Ks. Janusz 14:00 ul. Gałczyńskiego bl.  1 od nr 1
Ks. Michał 14:00 ul. Mickiewicza – bloki nr 14 i 15
 
28 stycznia 2020 – Wtorek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od 173A do 131
Ks. Michał 14:00 ul. Słowackiego numery nieparzyste od 65 w stronę rynku
29 stycznia 2020 – Środa
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Marcin 14:00 os. 1000-lecia blok 6 nr 1-40
 
30 stycznia 2020 – Czwartek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od nr 129 do 83a
 
31 stycznia  2020 – Piątek
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 13:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od nr 81 do 53c oraz ul. Rykały
 
1 luty  2020 – Sobota
KAPŁAN GODZINA ULICA
Ks. Proboszcz 9:00 Ul. Kazimierza Wielkiego numery nieparzyste od 1 do 47

 

Transmisja na żywo

Msze święte

W dni powszednie
6:30 (w Adwencie 6:15) | 7:00 (poza I. piątkiem m-ca) | 7:30 | 8:00 | 18:00

W niedziele i święta
6:30 | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 18:00

w kościółku na Stradomiu: 7:30 | 10:00 | 14:15
kaplica szpitalna: 6:00 | 7:15 | 16:00

Kliknij po szczegółową informację

Informacje dotyczące sakramentów

Sanktuarium Myślenice

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ul. Królowej Jadwigi 5
32-400 Myślenice

Kontakt w sprawach religijnych:
telefon: 12 272 12 37
e-mail: sanktuarium@myslenice.pl