Nabożeństwo majowe codziennie o 17:30 – zachęcamy do uczestnictwa.
Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek: Święto NMP Matki Kościoła
Msze Święte: 6:30, 8:00, 9:30, 16:30, 18:00 – zachęcamy do uczestnictwa
Przy kaplicy „Na Studzience” Msza Święta i nabożeństwo majowe o 17:30. Wcześniej Różaniec – zapraszamy.
Wtorek: wspomnienie św. Filipa Nereusza
Środa: wspomnienie św. Pawła VI, papieża
Czwartek: Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
W tym dniu nabożeństwo ku czci św. Szarbela.
O 17:30 modlitwa z przedstawieniem próśb,
Następnie Msza Święta w tych intencjach oraz namaszczenie olejem Świętego.
Piątek: wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
Sobota: wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana, męczennika
Ks. Kardynał, w katedrze wawelskiej, udzieli święceń kapłańskich diakonom naszego Seminarium. Wśród nich jest d. Kacer Lendecki, który odbywał praktykę duszpasterska w naszej parafii. Przygotowujących się do święceń obejmijmy modlitwą.
Niedziela: Uroczystość Najświętszej Trójcy
Zakończenie nabożeństw majowych z procesją wokół kościoła o17:30.



