• Nieszpory w naszym Sanktuarium dziś o godz.17:30.
  • W naszej wspólnocie parafialnej w przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Roberta z Żytomierza, bernardyna z Prowincji św. Michała Archanioła w Ukrainie, który wykonuje obowiązki ekonoma tamtejszej prowincji. Ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć kształcenie braci kleryków na Ukrainie.
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach zaprasza do uczestnictwa w konkursie: „Pamiętamy Księdza Jana Kruczka.” Szczegóły w Bibliotece i na stronie internetowej.
  • Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z Sekretarzem Stanu Ministerstwa Sprawiedliwości w piątek o godz 19:00 w Sali domu Katolickiego.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Czwartek – Wsp. bł. Czesława, prezbitera
    • Sobota – Wsp. św. Marii Magdaleny
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Wszystkim Parafianom, Gościom, a w szczególności Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy doświadczenia Bożej Miłości. Niech moc Bożego błogosławieństwa do tego nas przybliża.