• Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – wspomnienie MMP z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
    • Środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz 17.45
    • Sobota – Nowenna z Prośbami przed Cudownym Obrazem M.B. Pani Myślenickiej o godz. 17.45
  • W przyszłą Niedzielę 22 lipca ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Misje w Peru. Posługę tamtejszego Kościoła przybliży nam nasza rodaczka Katarzyna Jawor – misjonarka.
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej.
  • Zaproszenia
    • Nasza parafia włączy się w Pielgrzymkę Diecezji Krakowskiej do grobu św. Jana Pawła II w 40. rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową. Organizujemy 9-dniowy autokarowy wyjazd od 5 /piątek/ do 13 /sobota/ października 2018r. W programie oprócz Rzymu, Padwa, Asyż, Loreto, Manoppello, Monte Sant Angelo, San Giovanni Rotondo. Koszt – 1890 zł. i 90 euro. Zapisy do końca lipca u ks. Proboszcza. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę – 500 zł. Zachęcamy do pielgrzymowania. Bliższe szczegóły na stronie internetowej parafii.
    • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy z naszej Parafii 05.08.2018 r. Zapisy codziennie od 22 lipca po Mszy św. wieczornej w Salkach przy ul. ks. Piotra skargi 4. Szczegółowe informacje u Ks. Jarosława.