• Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe dziś o g. 17:30, w tygodniu po Mszy św. o g. 18:00.
  • Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas VII SP zapraszamy we wtorek na Msze św. o g. 18:00, a następnie na spotkanie w kościele.
  • Zachęcamy do udziału w VI Marszu dla Życia i Rodziny, pod hasłem Niepodległa za życiem. Jego uczestnicy zamanifestują w ten sposób jednoznaczne przywiązanie do rodziny oraz przekonanie o jej bezcennej wartości i znaczeniu, jak też poszanowanie życia każdej osoby od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Marsz wyruszy 17 czerwca o g. 10:00 z Placu Matejki w Krakowie.
  • Caritas Betania w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę do puszek na rzecz tegorocznego obozu dla osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – wsp. św. Barnaby, apostoła
    • Wtorek – wsp. św. błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i towarzyszy
    • Środa – wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
      • W tym dniu zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które poprowadzi ks. Zbigniew Biskup, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Polance. Porządek nabożeństwa:
        • 18:00 Msza św. z kazaniem
        • 19:00 Różaniec Fatimski
        • 20:00 Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu
        • 21:30 Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej
    • Czwartek – wsp. bł. Michała Kozala, prezbitera i doktora Kościoła
  • Z intencji mszalnych
    • Poniedziałek – 18:00 W intencji Ojczyzny [IV Dzień Nowenny przed Jubileuszem 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości]
    • Czwartek – 18:00 Za zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium
    • Sobota
      • 10:00 Uroczysta Eucharystia z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania dla osób niepełnosprawnych z naszego dekanatu. Przewodniczył jej będzie ks. kard. Stanisław Dziwisz. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
      • 18:00 w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu.