• Nieszpory o g.17.30.
    • Sobota: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
    • Środa: o g.18:00 o uwolnienie i uzdrowienie
    • Sobota: o g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Za miesiąc 10 marca rozpoczniemy Misje Parafialne. By słowo Boże wydało owoc w ludzkich sercach, potrzeba modlitwy; dlatego podejmujemy w naszej wspólnocie parafialnej modlitwę zwaną JERYCHO, trwającą 50 godzin bez przerwy, dzień i noc: od Mszy Świętej wieczornej we czwartek do soboty do g.21:00. Adorując Najświętszy Sakrament, w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, wspólnoty parafialne będą wypraszać potrzebne łaski. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę modlitwę przez cały czas jej trwania – jest wielu ludzi, którym trzeba pomóc na drodze nawrócenia i przemiany życia. Osoby, które mogą podjąć czuwanie w piątek pomiędzy g.10:00 a g.13:00 prosimy o zapisanie się w zakrystii.
  • Również w ramach trwającego Roku Jubileuszowego 50 lecia Koronacji Obrazu Pani Myślenickiej, organizujemy wraz z Polskim Towarzystwem Mariologicznym, w naszym Domu Katolickim, Seminarium Mariologiczne, w sobotę 2 marca pod hasłem „Chwyćmy się śladów Maryi”. Będzie to cykl wykładów poświęconych tematyce maryjnej. Zachęcamy do udziału. Szczegóły na plakatach.
  • Serdecznie zapraszamy na ostatnią katechezę pt. “Zrozumieć Franciszka, czyli o co chodzi Papieżowi“, które poprowadzi ks. Michał Olszewski SCJ. Katecheza odbędzie się w piątek 22 lutego o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Domu Katolickiego w Myślenicach, ul. 3 Maja 1a.
  • Myślenicka Orkiestra Kameralna serdecznie zaprasza na koncert w przyszłą niedzielę 24 lutego o godz. 19:00 do naszego kościoła. Wstęp wolny.
  • Msza Święta śpiewana w rycie trydenckim zostanie odprawiona w niedzielę 24 lutego o godz. 11.30 w kościółku św. Jakuba.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary składane w kopertach, na tacę i na konto parafii na rzecz remontu murów okalających plac kościelny i renowację ołtarza głównego w kościółku św. Jakuba.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, jak brak modlitwy w życiu może doprowadzić do poważnych upadków. Jest też Źródło.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w Boże błogosławieństwo i opieki Matki Najświętszej.