• Nieszpory dziś o godz. 17:30.
  • Przy wyjściu z kościoła datkiem do puszek możemy wesprzeć działalność Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.
  • W liturgii Kościoła:
    • w poniedziałek – święto św. Marka Ewangelisty
    • w piątek – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
  • W ubiegłą niedzielę w ramach akcji “Bilet dla brata” zebraliśmy 4870 zł. Serdecznie dziękujemy.
    • Jeszcze pragniemy kupić bilet jednej osobie, która bardzo pragnie przylecieć do Polski. Brakuje ok. 4 tys. zł.
    • Osoby chętne do udzielenia wsparcia woluntariusze ŚDM zapraszają do swojego Biura (do salki oazowej) w każdą niedzielę w godz. 9:00 – 12:00.
  • Spotkanie z Posłem Januszem Szewczakiem, w poniedziałek o godz. 19:00 w Sali Domu Katolickiego przy ul.3-go Maja w Myślenicach.
  • Parafialny Zespół Caritas Betania zaprasza wszystkich korzystających z pomocy w Betanii do odebrania żywności z „Embarga” w najbliższy wtorek o godz. 15:00.
  • W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed wieczorną Eucharystią o godz. 17:45.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczniemy miesiąc maj. W naszej polskiej tradycji to miesiąc szczególnej modlitwy razem z Maryją. Każdego dnia o godz. 17:30 przed wieczorną Mszą Świętą, będziemy odprawiać nabożeństwa majowe ze śpiewem litanii loretańskiej.
    • Na pierwsze nabożeństwo majowe wraz z procesją wokół kościoła zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci, młodzież w przyszłą niedzielę o godz. 17:30.
  • Zmiana tajemnic różańca w niedzielę 1 maja po Mszy o godz. 14:00.
  • Również w najbliższą niedzielę Strażacy z OSP Dolne Przedmieście i Centrum na terenie Myślenic zbierać będą ofiary na swoją działalność.
    • W intencji maturzystów LO im. Tadeusza Kościuszki – w piątek o godz. 10:00.
    • W intencji poległych Myśleniczan aresztowanych 30.04.1944r. podczas tzw. II Czarnej Niedzieli – w niedzielę 1 maja o godz. 12:30.
  • Wszystkim błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia.