• Nabożeństwo majowe codziennie o g. 17:30.
  • Dziś także pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie wg tradycyjnego porządku.
  • Próba przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania dla kandydatów z klas III gimnazjum w piątek i sobotę o g. 18:45 w kościele.
  • Uroczystość I Komunii Św. w naszej parafii przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę. Na Mszach św. o g. 9:30 i 11:00 do Stołu Pańskiego po raz pierwszy przystąpią dzieci z klas trzecich ze SP nr 2 i 5. Prosimy o udostępnienie kościoła na wspomnianych Mszach św. rodzinom dzieci pierwszokomunijnych. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od g. 10:00 – 12:00.
  • Zapraszamy do udziału w parafialnym wyjeździe na XXII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000. Tegoroczne Spotkanie odbędzie się 2 czerwca pod hasłem JESTEM. Wyjazd w piątek 1 czerwca o g. 1:00, powrót w Niedzielę 3 czerwca w godzinach przedpołudniowych. Koszt wyjazdu 100 zł. Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej parafii.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – święto św. Macieja Apostoła
    • Środa – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski
    • Przed nami Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Z tej też okazji zachęcamy do wspólnotowego uczestnictwa w modlitewnym czuwaniu z soboty na niedzielę. W programie m.in.: o g. 20:30 Droga Światła wokół myślenickiego Rynku oraz Uroczysta Eucharystia o g. 23:00. Cały program obchodów znajduje się w gablotach, przy wyjściu z kościoła. Serdecznie zapraszamy!
  • Z okazji Jubileuszu 10 – lecia powstania Chóru parafialnego Laudate Dominum, zapraszamy na warsztaty liturgiczno-muzyczne Maryja – niewiasta Eucharystii, które odbędą się w dniach od 1 do 3 czerwca w Domu Katolickim. Warsztaty są bezpłatne. Więcej informacji oraz zapisy na stronie parafii.
  • Z intencji mszalnych
    • Środa – 18:00 O uzdrowienie i uwolnienie
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Myślenicach organizuje w dniu 17 maja na Rynku w Myślenicach Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W programie obchodów:
    • o g. 10:00 Mszą św. w naszym Sanktuarium,
    • od g. 11:30 – 14:00 Program artystyczny, zabawa integracyjna, gry i konkursy
  • Wszystkim Jubilatom, Solenizantom tego tygodnia, życzymy obfitości Bożych darów, płynących od Jezusa i codziennej opieki Matki Bożej – naszej Myślenickiej Pani.