• Na Mszach Świętych, które są dzisiaj w porządku niedzielnym, poświęcenie kredy
     i kadzidła
    .
  • Zapraszamy na Jubileuszowy 10. Orszak Trzech Króli, organizowany przez Miasto i Gminę Myślenice we współpracy z naszym Sanktuarium oraz parafiami na Osiedlu, w Osieczanach i w Bysinie.
    • Start orszaków:
      • o 11:30 z placu targowego na Dolnym Przedmieściu
      • o 11:30 spod kościoła na Osiedlu,
      • o 10:50 od kościoła w Bysinie.
    • O 12:00 spotkanie orszaków w Sercu Miasta na Rynku, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie, jasełka oraz symboliczny pokłon i oddanie darów Dzieciątku.
    • Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą o 11:00, po której przejdziemy wspólnie do Rynku. W trakcie trwania Orszaku na Rynku pod namiotem ”Betanii” będzie prowadzona zbiórka żywności dla potrzebujących.
    • Podczas wydarzenia prosimy o zachowanie aktualnych zasad reżimu sanitarnego
  • Wypominki i modlitwa za Zmarłych o 17.30.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, z racji I czwartku miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej do 20:00.
  • Przy naszym kościele zbierana jest dzisiaj po Mszach Świętych ofiara do puszek przeznaczona dla Kuby Starzaka po wypadku, na rehabilitację w klinice wybudzeniowo-rehabilitacyjnej.
  • Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 będą kolędować dla misji w najbliższą niedzielę po Mszach Świętych od 8:00 do 14:00. Zapraszamy i dziękujemy za okazane wsparcie.
  • W niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii