• Dziś w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego jak i w kolejne dni oktawy paschalnej przeżywamy radość z faktu, że Jezus zmartwychwstał, żyje i działa wśród nas.
  • Poświęcenie modlitewników dzieciom klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek na Mszy św. o godz. 18:00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi /o ile zachodzi potrzeba w tygodniu w czasie Mszy św., dodatkowo w piątek od godz. 15:00/. Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 16:00.
  • W piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego.
  • Do chorych z Komunią św. udamy się w sobotę od godz. 09:00. Prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  • Już w sobotę 2 kwietnia piąta część rekolekcji „Dla nas i całego świata” w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Rekolekcje w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia poprowadzą ks. bp Grzegorz Ryś i ks. Peter Hocken, a duchowym przewodnikiem tym razem będzie św. Jan Paweł II. Szczegóły na stronie internetowej w zakładce ŚDM.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić niedzielę Miłosierdzia Bożego i rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Prosimy dzieci, które zbierały ofiary do skarbonek dla ubogich w okresie Wielkiego Postu, by przyniosły je w najbliższą niedzielę na Msze św. o godz. 11:00.
  • W przyszłą niedzielę wolontariusze ŚDM zapraszają na „Przerwę z Faustyną.” Po Mszach Św. o godz.6:30, 8:00, 9:30 i 12:30 przedstawiciele wspólnot z naszej parafii pomogą nam zanurzyć się w Bożym Miłosierdziu czytając fragmenty z Dzienniczka św. s. Faustyny Kowalskiej. Wolontariusze ŚDM poprowadzą także w tym dniu modlitwę w Godzinie Miłosierdzia i Koronkę.
  • Klub Inteligencji Katolickiej organizuje niedzielę Miłosierdzia Bożego pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Wyjazd z Placu Kilińskiego o godz. 8:00. Powrót ok. godz.17:00. Zapisy wraz z wpłatą 20:00 zł w sklepiku KIK.
  • Zmiana Tajemnic Różańca w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 17:30.
  • W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu od 2 do 7 kwietnia będzie wyświetlany film pt. „Zmartwychwstały” – polecamy.
  • Od pierwszego kwietnia w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenickiej Agencji Rozwoju Gospodarczego przy ul. Henryka Jordana 4 oraz w ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Słowackiego 82 w Myślenicach będą przyjmowane wnioski na świadczenie wychowawcze 500+. /Wymagane dokumenty to dowód osobisty i urzędowy akt nadania numeru pesel dzieci/.
    • Wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – w sobotę o godz. 08:00.
    • W intencji byłych pracowników Spółdzielni Inwalidów „Raba” – w przyszłą niedzielę o godz. 11:00.