• Msze Święte są dzisiaj w porządku  niedzielnym.
  • Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na nabożeństwo przekazania Krzyża w środę o 19:00.
  • Nadal trwa modlitwa adoracyjna w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie w piątek po Mszy Św. o 18:00.
  • Koncert finałowy XVI Warsztatów Gospel, odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego w kościele św. Michała Archanioła w Sieprawiu o 18:00. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na Fundację Okno Nadziei.
  • Klub Inteligencji Katolickiej organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Szczegóły na plakatach i stronie Parafii.
  • W czasie kiermaszu palm i ozdób wielkanocnych na rzecz misji uzbieraliśmy kwotę 4.060,00 zł. Dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podst. nr 2 oraz ofiarodawcom.
  • Życzymy wszystkim trwania w radości płynącej ze Zmartwychwstania  Chrystusa.

Ogłoszenia  niekościelne:

• Spotkanie pt. Polscy Niezłomni Bohaterowie „Żołnierze Wyklęci” z dziennikarzem, historykiem i publicystą Tadeuszem Płużańskim będzie we czwartek o 19:00 w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja. Po spotkaniu możliwość nabycia książek z podpisem Gościa. Organizatorzy zapraszają.
  • Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach zapraszają do udziału w VII Myślenickich Targach Pracy, w czwartek od 9:00 do 12:00, w sali gimnastycznej  Zespołu Szkół Techniczno –  Ekonomicznych im. Mikołaja Reja przy ul. Żeromskiego 17.