• Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień, doroczny obchód misterium paschalnego Chrystusa.
  • Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.17:00.
  • Przy naszym kościele polecamy dzisiejszą niedzielę przed i po Mszy św. o godz. 8:00, 9:30, 11:00 „KIERMASZ MISYJNY”.
    • Dzieci ze szkoły podstawowej Nr 2 przygotowały różne ozdoby świąteczne oraz palmy.
    • Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz misji i misjonarzy z naszej parafii.
    • Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za każde okazane wsparcie.
  • Baranki wielkanocne i świece paschalne Caritas dostępne są dziś w kiosku Caritas na placu kościelnym, a w tygodniu w sklepie KIK-u. Bóg zapłać za ofiary składane na pomoc ubogim przy tej okazji.
  • Pouczenie przedchrzcielne w środę o godz. 19:00 salce przy u. ks. Piotra Skarg 4.
  • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w tym roku ze względu na Wielki Tydzień i oktawę paschalną obchodzić będziemy w poniedziałek po niedzieli Miłosierdzia Bożego 4 kwietnia.
  • Zbliżają się najważniejsze dni w całym roku liturgicznym – Święte Triduum Paschalne.
  • Aby przeżyć je owocnie i pięknie, oczyśćmy nasze serca, otwierając się na uzdrawiające działanie łaski.
    • Okazja do spowiedzi świętej jutro i we wtorek rano od godz. 6:30 – 10:00, a po południu od godz. 16:00 do 18:30.
    • W środę w naszej parafii dzień spowiedzi wielkanocnej od godz. 6:30 – 12:00 z przerwą 9:30 – 10:00 i po południu od godz. 14:00 -18:00 z przerwą 16:00 – 16:30.
    • W Wielki Czwartek i Wielki Piątek będziemy spowiadać od godz. 6:30 – 8:00 wszyscy kapłani. Od godz. 8:00 – 8:30 będzie przerwa w spowiedzi, a od godz. 8:30 – 17:00 i po wieczornej liturgii od godz. 20:30 – 24:00 będą spowiadali kapłani dyżurni.
    • W Wielką Sobotę spowiedź od godz. 6:30 – 8:00 wszyscy kapłan, a od godz. 8:30 -12:00 kapłani dyżurni. O godz. 12:00 zakończenie spowiedzi.
  • Chorych i starszych u których nie byliśmy w pierwszą sobotę marca odwiedzimy jutro od godz. 15:00. Prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  • Od Mszy Wieczerzy Pańskiej do Nieszporów w Wielką Niedzielę obchodzimy w Kościele Święte Triduum Paschalne. Zapraszamy wszystkich uczestniczenia w liturgii tych najświętszych dni roku.
  • Prosimy by w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i w Wielką Sobotę w czasie nabożeństw wieczornych pozostawić chór dostępny dla połączonych zespołów śpiewaczych grup naszej parafii.
  • Czytaj więcej o Triduum Paschalnym w naszej parafii