• Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.
  • Dzisiaj zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
    • W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
    • W czasie nabożeństwa będzie zbierana ofiarna ofiara na kwiaty do Grobu Pańskiego, na biednych, jak również na pokrycie kosztów remontów.
    • W kościele nie ma puszki na jałmużnę postną. Kto ma osobiste zobowiązania, aby złożyć ofiarę postną może to uczynić w czasie nabożeństwa.
  • Przez cały Wielki Post, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia do kościoła parafialnego o godz. 15:00
  • W każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową:
    • dzieci o godz. 16:00
    • starszych o godz. 17:30
    • młodzież o godz. 19:00 (W tym tygodniu z racji rekolekcji droga Krzyżowa dla młodzieży będzie w kościółku św. Jakuba)
    • Arcybractwo Różańcowe odprawia Drogę Krzyżową w każdą niedzielę o godz. 15:00
  • Zachęcamy serdecznie do przekazania 1 procenta podatku na rzecz Caritas.
    • Ulotki z numerem KRS dla rozliczających się samodzielnie znajdziemy na stoliku przy kaplicy Matki Bożej.
    • Dyżury osób pomagających w „Betanii” w wypełnieniu PITów rozpoczniemy od poniedziałku, 23 lutego według planu widocznego na plakatach przy wejściach do kościoła.
  • W najbliższy wtorek 24 lutego o godz. 19:00 w Domu Katolickim odbędzie się spotkanie Klubu Gazety Polskiej z dr Barbarą Fedyszak-Radziejowską, komentatorem życia społecznego i politycznego w Polsce. Organizatorzy zapraszają.
  • W dniach od 26 – 28 lutego tj. czwartek, piątek i w sobotę o godz. 19:00 o.Eugeniusz Karpiel, redemptorysta, prowadzi w naszym kościele „Rekolekcje na dobry początek”. Zachęcamy do udziału wszystkich pragnących pogłębionego przeżycia Wielkiego Postu.
  • Zapraszamy do Domu Katolickim na Misterium Męki Pańskiej.
    • Najbliższe spektakle, na które można jeszcze odebrać wejściówki dziś po Mszy św. z zakrystii to:
      • w piątek o godz. 19:00
      • w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 i 18:15
  • Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci odbędą się od czwartej niedzieli Wielkiego Postu, a dla starszych od piątej niedzieli Wielkiego Postu.
  • Zmiana tajemnic różańca w przyszła niedzielę tuż po zakończeniu Mszy św. o godz. 14:00, przed rozpoczęciem Drogi Krzyżowej przez Arcybractwo Różańcowe.
  • Wszystkim, którzy w minionym czasie złożyli ofiary w kopertach jak również na konto parafialne serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!