• Nieszpory Adwentowe o 17:30.
  • Roraty w naszej parafii są odprawiane: dla dzieci o 18:00, w soboty o 8:00; dla młodzieży i dorosłych rano o 6:15; Godzinki o Matce Bożej o 5:45.
  • Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotujmy nasze serca przez pojednanie się z ludźmi i Bogiem w sakramencie pokuty. Spowiadamy: PONIEDZIAŁEK, WTOREK od 6:15 do 10:00 i od 15:00 do 19:00; ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTA od 6:15 do 11:00 i od 15:00 do 19:00, z półgodzinnymi przerwami. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
    • W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie naszych rodzin; odprawiamy również Nowennę do Dzieciatka Jezus.
    • Niedziela: Wigilia Bożego Narodzenia
      • Msze Święte tak jak w każdą niedzielę, nie ma tylko Mszy Świętej o 18:00. Na Mszy Świętej o 11:00 poświęcenie figurek Dzieciątka Jezus przyniesionych przez dzieci.
      • Zachęcamy do zachowaniu tradycyjnego wigilijnego postu.
      • Zachowajmy piękne zwyczaje związane z Wieczerzą Wigilijną i przełamaniem się opłatkiem
      • Składka na Pasterce przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.
    • Środa:
      • 18:00 w intencjach zbiorowych
      • 18:00 o uzdrowienie i uwolnienie, a po niej na modlitwa o uzdrowienie którą poprowadzi Wspólnota „NAZARET”
  • Wigilia dla osób samotnych i ubogich dzisiaj o 15:00 w Remizie OSP Dolne Przedmieście.
  • Ostatnie w tym roku spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o 19:00 w Domu Katechetycznym przy ul. ks. P. Skargi.
  • W ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” rozprowadzamy świece na stół wigilijny, które można nabyć dzisiaj po Mszach Świętych pod namiotem „Betanii” na placu kościelnym, a w tygodniu po Roratach w sklepiku na placu kościelnym i w sklepie z artykułami religijnymi przy ul. ks. P. Skargi. 10 zł. od małej świecy a 15 zł. od dużej odprowadzamy do Caritas diecezji, reszta ofiary pozostaje na pomoc dzieciom w Parafii. Do nabycia również kalendarze na przyszły rok z naszego Sanktuarium.
  • Parafialny Zespół Caritas „Betania” dziękuję wszystkim Ofiarodawcom, Wolontariuszom, za pomoc w przeprowadzeniu przedświątecznej zbiórki żywności. Uzbieraliśmy 2447 kg. żywności.
  • Dziękujemy Dyrekcji, dzieciom i rodzicom Niepublicznego Przedszkola “CHATKA PUCHATKA” za przekazane stroiki.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie, zebraliśmy 2.528,00 zł.
  • Kiermasz Świąteczny Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice dzisiaj na placu kościelnym.
  • W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy specjalny dodatek, który pomoże nam przygotować się do świąt oraz propozycję rodzinnej modlitwy przed Wigilią.
  • „PAN jest blisko” – Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i owocnego przeżywania drugiej części Adwentu.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Stanisław Ponisz. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.