Ogłoszenia – Boże Narodzenie 2020

BOŻE NARODZENIE AD 2020

„Światłość prawdziwa,

która oświeca każdego człowieka, przyszła na świat”

/J 1,9/

JEZUS CHRYSTUS – ŚWIATŁOŚĆ PRAWDZIWA, stał się człowiekiem
i przyszedł na świat, aby rozświetlić mroki ludzkiego życia. Dzięki Niemu nabrało ono sensu i blasku.

Niech Boży pokój, głęboka radość i ofiarna miłość wypełnią serce, abyśmy w tym trudnym czasie próby umieli być razem i dla siebie nawzajem, przezwyciężając strach, zwątpienie i poczucie bezradności.

A Nowonarodzony swoim błogosławieństwem niech obejmie wszystkie nasze sprawy, by wraz z Nim na nowo błysnęło światło nadziei.

Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy pełnych pokoju i radości Świąt Narodzenia Pańskiego. Niech Boże błogosławieństwo stale towarzyszy Wam i Waszym rodzinom. Przekażcie te życzenia ludziom chorym, starszym, będącym na kwarantannie oraz tym, którzy te Święta spędzają z dala od domu rodzinnego.

1. Aby umożliwić Wam uczestnictwo we Mszach Świętych dzisiaj, w św. Szczepana i Niedzielę Świętej Rodziny będą dodatkowe Msze Święte w naszym kościele o g.16.00 i g.17.00 a w kościółku św. Jakuba o g.15.30.

2. Bóg zapłać mówimy wszystkim, którzy przygotowali nasze kościoły na Święta Bożego Narodzenia: Siostrze Elżbiecie, Paniom Annie, Teresie, Panu Ernestowi, Kościelnym Bogdanowi i Leszkowi, Panom Janowi, Mirosławowi, Pawłowi, Państwu Krystynie i Jerzemu. Słowa wdzięczności przekazujemy również Rodzinie Ostrowskich, która ofiarowała świąteczne kwiaty do kościoła, Rodzinie Lechów za choinki.