• Dziś przed Kościołem zbiórka do puszek na leczenie sześcioletniego Patryka z Dobczyc, który cierpi na glejaka nerwu wzrokowego. Za okazane wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać!
  • Spotkanie organizacyjne osób biorących udział w parafialnej pielgrzymce do Rzymu odbędzie się 23 II (czwartek) o godz. 19:00, w salce przy ul. Ks. Piotra Skargi. Bardzo prosimy o uregulowanie w tym dniu pozostałych kosztów wyjazdu.
  • Serdecznie zapraszamy maturzystów, studentów, młodzież pracującą na kolejne spotkanie z cyklu Załóż wyczynowe buty. W planie konferencja, adoracja oraz spotkanie przy wspólnym stole. Rozpocznie się ono 25 II (sobota) o godz. 19:00 w naszym sanktuarium.
  • Parafialny Zespół Caritas Betania przypomina o możliwości przekazania 1% podatku na cele Zespołu. Pomoc przy rozliczeniu PIT-ów będzie udzielana w budynku Betanii dodatkowo w czwartek od 9:00 – 11:00. Szczegółowe informacje na plakatach i stronie parafii.
  • Śpiewana Msza św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego zwana trydencką lub przedsoborową zostanie odprawiona w niedzielę Pięćdziesiątnicy – ostatnią niedzielę przedpościa – czyli 26 II o godz. 11:30 w kościele św. Jakuba na Stradomiu. Odprawi ją kapłan z Bractwa Kapłańskiego Świętego Piotra (FSSP).
  • Misjonarze kapucyni zapraszają do udziału w akcji „Pączek dla Afryki” w Tłusty czwartek oraz przez cały Wielki Post. Celem tegorocznej zbiórki jest pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej, budowa szkoły, studni i mostów. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej http://paczek.kapucyni.pl
  • W przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził ks. wikariusz Mirosław Smyrak. Msza św. w intencji Ks. Solenizanta 26 II (niedziela) o godz. 9:30.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Środa – Święto Katedry Piotra Apostoła
    • Czwartek – Wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Aby ten nadchodzący czas był dla nas wszystkich owocny przyjmijmy Boże błogosławieństwo.