• Nieszpory o g.17.30.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
    • Wtorek: wspomnienie NMP z Lourdes
      • W tym dniu Kościół obchodzi już po raz 28. Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętych będziemy się  modlić za chorych i tych, którzy nimi się opiekują. Nasz parafialny Dzień Chorych będziemy obchodzić z w czasie  renowacji Misji Świętych.
    • Piątek: Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy
      • W tym dniu wspominamy również św. Walentego, patrona zakochanych. Na Mszę Świętą o g.18.00, którą odprawimy przy ołtarzu św. Walentego w kaplicy MB,  zapraszamy wszystkich zakochanych i tych, którzy chcą się pomodlić o piękną miłość, dobrego męża i dobrą żonę.
    • Czwartek: g.18.00 za Zmarłych wypominanych
    • Piątek: g.18.00 w intencji aktorów Grupy „Misterium” oraz ich rodzin
    • Sobota:
      • g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
      • g.19.30 Msza Święta Wspólnoty „Nazaret”
  • Zapraszamy na kolejną katechezę ks. prof. Michała Pieli pt. “Świadek Chrystusa staje się na pustyni Jego głosem – Jan Chrzciciel” w środę o g.18.45 w kościele.
  • W Środę Popielcową 26. lutego rozpoczniemy renowację Misji Parafialnych.  Ten szczególny czas rekolekcji będzie okazją do refleksji nad tym, co pozostało z naszych zeszłorocznych misyjnych postanowień i zarazem dobrym wejściem w Wielki Post. Módlmy się wszyscy o dobry  duchowy owoc tych szczególnych dni.
  • Młodzież z klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie z Michałem Bukowskim – raperem i prezenterem telewizyjnym – na Sali teatralnej w Domu Katolickim w sobotę o g.15.00.
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu  „Betania”. Od 10. lutego Zespół , będzie pomagał w rozliczeniach PIT za 2019r. w zamian za oddanie 1% na Betanię. Prosimy o przyniesienia rozliczenia za 2018. Biuro będzie czynne w poniedziałek i wtorek od g.  9.00 do g.11.00, a w środę, czwartek, piątek od 15.00 do 16.00.
  • Polecamy  prasę katolicką.  W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym skąd wzięła się praktyka Mszy Świętych gregoriańskich i dlaczego powinno ich być trzydzieści. Ponadto  opowieść o mieście Wuhan, w którym pojawił się koronawirus. Jest też „Źródło” i „Cuda i łaski Boże”.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w  Boże błogosławieństwo i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli   do wieczności: śp. Stanisława Juliszewska, śp. Marianna Kołodziejczyk – Bulas, śp. Stanisława Molek, śp. Irena Bagińska oraz brat ks. prałata Karola  –  śp. Paweł Jarosz. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.