• Czas tegorocznych odwiedzin duszpasterskich dobiegł końca.
    • Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy otwarli drzwi swoich domów i mieszkań, na Boże błogosławieństwo. Za każdą wspólną modlitwę, ubogacające rozmowy, dowóz księży na miejsce kolędy, poczęstunek, oraz złożone ofiary, których część została przeznaczona na Fundusz Bratniej Pomocy Kapłańskiej, jak również Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, składamy serdeczne Bóg zapłać.
    • Wyrazem naszej wdzięczności są Mszę św. sprawowane dziś w intencji wszystkich odwiedzanych rodzin.
    • Osoby, które z różnych przyczyń nie mogły przyjąć Kolędy w wyznaczonym terminie mogą tego jeszcze dokonać w najbliższymi czasie.
  • Zmianka Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 14:00.
  • Ogłoszenia pielgrzymkowe
    • To już ostatni moment by dołączyć do pielgrzymki parafialnej do Rzymu i okolicznych sanktuariów Italii. Odbędzie się ona w terminie od 9.03.2017 do 17.03.2017. Koszt – 1 900zł + 130€. Szczegółowe informacje na stronie parafii. Zapisy do 11.02.2017 w kancelarii parafialnej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 23.02.2017 o godz. 19:00.
  • Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny Gramy Byś Żył dla Gabrysia Błachuta z Jasienicy, który cierpi na HLHS wrodzoną wadę serca. Jego stan zdrowia w ostatnim czasie znacząco się pogorszył, przez co koszty leczenia i rehabilitacji stanowczo wzrosły. Koncert odbędzie się 12.02.2017 (przyszła niedziela) o godz. 15:30 w Domu Katolickim przy ul. 3-go Maja.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – wsp. św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
    • Piątek – wsp. św. Scholastyki, dziewicy
    • Sobota – wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego.
      • W tym dniu podczas Mszy św. modlić się będziemy za chorych i tych, którzy nimi się opiekują. Już dziś zapraszamy wszystkich, chorych i starszych na uroczystą Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych w sobotę 11.02.2017 o godz. 9:30. Przed Mszą św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Na tę Msze św. zapraszamy także wszystkich uczestniczących w comiesięcznym Studium Apostolstwa Świeckich.
  • Z intencji mszalnych
    • Czwartek – 18:00 za zmarłych wypominanych w naszym sanktuarium.
    • Sobota
      • 9:30 Za chorych, cierpiących i tych, którzy się nimi opiekują
      • 18:00 W intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Szczególną modlitwą ogarniamy chorych i starszych polecając ich opiece Matki Bożej z Lourdes. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!