• Nieszpory o 17:30.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
    • Środa: Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej)
      • Msze Święte
        • w kościele: 6:30, 8:00, 9:30, 16:30, 18:00;
        • w kościółku św. Jakuba: 14:15.
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie świec – gromnic.
      • W tym dni przypada 26. Dzień Życia Konsekrowanego – składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
    • I czwartek: wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła.
      • Poświecenie jabłek i błogosławieństwo świecami św. Błażeja po Mszy Świętej o 8:00 i 18:00.
    • I sobota m.: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
      • Poświęcenie chleba i wody na Mszach Świętych.
    • Środa: 8:00 w intencji trwałości i świętości małżeństw oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinach. Po Mszy Świętej modlitwy w tej intencji
    • Czwartek: 18:00 o bł. Boże dla dobroczyńców i wolontariuszy „Betanii”
    • Piątek: 16:00 w intencji dzieci z klas 4, rodziców i nauczycieli
    • Sobota:
      • 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
      • 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Zapraszamy na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez Wspólnotę „Nazaret” w środę o 19:30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    • Spowiadamy
      • codziennie od 6:30 do 8:30 od 17:00,
      • dodatkowo w czwartek i w piątek od 15:00 do 18:30.
    • Msza Święta dla dzieci w pierwszy piątek o 16:00.
  • Spotkanie katechetów w czwartek o 19:00.
  • Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie z cyklu “Młody piątek“. O 19:00 konferencja ks. Marcina Filara, w której odpowie na pytanie jak “miłować siebie samego”? Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu, o 20:00 Msza Święta.
  • Oaza Dzieci Bożych zaprasza dzieci z klas 1-6 na pierwsze po feriach spotkanie w sobotę, o 10:30, w salce oazowej w Domu Katolickim.
  • Zapraszamy chętnych do śpiewania w naszym Chórze parafialnym – próby są we czwartki o 18:00 w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja, w „Pasiece”
  • Chorych w domach odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 9:00. Zapisujemy ich w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  • 2 lutego rozpoczyna się organizowany przez Wspólnotę „Nazaret” kurs Alfa – szczegóły na plakatach i ulotkach.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, czy można osiągnąć zbawienie poza Kościołem.
  • Przypominamy o zachowaniu przepisów epidemicznych w świątyni.
    • Kancelaria parafialna czynna normalnie, ale starajmy się przychodzić ze sprawami niezbędnymi.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w Boże błogosławieństwo i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Marian Tomaszkiewicz, śp. Barbara Kobylańska, śp. Bogumiła Bobek, śp. Stefan Krygier. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.