• Środa: wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
    • I piątek: Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej)
      • Msze Święte w kościele:  6:30, 8:00, 9:30, 16:00,  18:00;
      • w kościółku św. Jakuba:  14:15.
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie świec – gromnic.
      • W tym dniu składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
    • I sobota m: wspomnienie  św. Błażeja, patrona w chorobach gardła
      • Poświecenie jabłek i  błogosławieństwo świecami św. Błażeja na Mszach Świętych porannych
    • Czwartek: 18:00 o bł. Boże dla dobroczyńców i wolontariuszy  „Betanii”
    • Piątek: 16:00 w intencji dzieci z klas 4, rodziców i nauczycieli
    • Sobota: 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP
    • Niedziela: 8:00 w intencji Róży Różańcowej p.w.  Matki Bożej „Gwiazdy Zarannej”.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy codziennie od 6:30  do 8:30 od 17:00, dodatkowo we czwartek i w piątek od 15:00.
  • Msza Święta dla dzieci w pierwszy piątek o 16:00.
  • Adoracja Najświętszego  Sakramentu w ciszy w I czwartek po Mszy wieczornej do 20:00.
  • Zmiana tajemnic Różańca Świętego będzie 2 lutego w piątek po Mszy Świętej o 9:30.
  • Akatyst – piękny, starożytny hymn ku czci Bogarodzicy, pochodzący z tradycji Kościoła Wschodniego wykona młodzież  z naszej Oazy w piątek o 19:00 – wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy; a o 20:00 Msza Święta.
  • Chorych w domach odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 9:00. Zapisujemy ich w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  • W gablotkach na plakacie znajdziemy informację o 33 dniowych rekolekcjach przygotowujących do konsekracji św. Józefowi  i o książce z tym związanej.
  • W środę przed południem kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy artkuł: pozytywnie o kolędzie – w czasach kiedy w mediach kolęda jest powszechnie krytykowana; oraz o tym, czy warto rezygnować z zadawania uczniom pracy domowej?
  • Nasza Parafia organizuje  autokarową, objazdową 10-cio dniową pielgrzymkę do Włoch od 19 do 28 czerwca oraz 4-dniową pielgrzymkę na Podlasie od 6 do 9 maja. Wkrótce szczegóły.
  • Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli  do wieczności z naszej parafii: śp. Wiesław Matras, śp. Stanisław Karkosz, śp. Zofia Maniecka, śp. Marian Szlachetka. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.