• Dzisiaj Kościół obchodzi XXIV Dzień Życia Konsekrowanego, modląc się za tych, którzy na co dzień  podejmują drogę życia radami ewangelicznymi.
  • Nieszpory o g.17.30.
  • Po Mszy Świętej  o g.14.00 spotkanie opłatkowe członkiń Róż Różańcowych w Domu Parafialnym.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Poświecenie jabłek i  błogosławieństwo świecami po Mszy Świętej o g. 8.00 i g. 18.00.
    • Środa: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody na Mszach Świętych.
    • I czwartek m.:  wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
    • Środa: g. 8.00 w intencji trwałości i świętości małżeństw  oraz o bł. Boże w rodzinach. Po Mszy Świętej adoracja w tych samych intencjach
    • Czwartek: g.18.00 o bł. Boże dla dobroczyńców i wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania”
    • Piątek: g.16.00 w intencji dzieci z klas 4, rodziców i nauczycieli
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Msza Święta w rycie trydenckim zostanie odprawiona w przyszłą  niedzielę o g.11.30 w  kościółku  św. Jakuba.
  • Zapraszamy na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez Wspólnotę Nazaret w środę o g.19.30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy codziennie od g. 6.00 i w czasie Mszy Świętych oraz od g.17.00, a w czwartek i w piątek od g.15.00 do g.18.00. Na piątkową spowiedź szczególnie zapraszamy dzieci. Msza św. dla dzieci w pierwszy piątek o g.16.00.
  • W pierwszy piątek zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie pt. “Jak Bóg leczy smutek” – o g.19.00 w kościele świadectwo p. Katarzyny Mazierskiej-Białek, dziennikarki, pisarki i założycielki wspólnoty “Winnica radości”, po nim adoracja i Msza Święta oraz spotkanie dla młodzieży w ramach “Młodego Piątku”.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od g. 9.00. Zapisujemy ich w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  • Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dowóz księży, poczęstunek oraz złożone ofiary. Część z nich przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Bratniej Pomocy Kapłańskiej, na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, na pomoc misjonarzom oraz na działalność naszej  Kurii. Mówiąc Bóg zapłać, obejmujemy Was naszą wdzięczną modlitwą.
    • Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć Kolędy w wyznaczonym terminie,  mogą zaprosić kapłana w najbliższymi czasie.
  • W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu „Betania”. Od 10 lutego Zespół będzie pomagał w rozliczeniach PIT za 2019r. w zamian za oddanie 1% na Betanię. Prosimy o przyniesienia rozliczenia za 2018. Biuro będzie czynne w poniedziałek i wtorek od g.  9.00 do g.11.00, a w środę, czwartek, piątek od 15.00 do 16.00.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o  Chiarze Lubich, założycielce Ruchu Focolari. Ponadto „Gość” przedstawia kandydatów w wyborach prezydenckich. Jest też „Źródło”.
  • Wspólnota „Nazaret” organizuje pielgrzymkę do Medjugorie oraz sanktuariów Bośni Hercegowiny i Chorwacji od 24 kwietnia do 3 maja. Informacje o zapisach i szczegóły na plakatach.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w  Boże błogosławieństwo  i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Maria Wątor, śp. Józef Hryniewicz, śp. Karol Mirek, śp. Zuzanna Mirek, śp. Barbara Papież, śp. Maria Billik, śp. Anna Mleczek. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.