• Zapraszamy do modlitwy za Zmarłych podczas Różańca z wypominkami w ciągu  tygodnia o 17:15.
    • Poniedziałek: wspomnienie Ofiarowania NMP
    • Wtorek: wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Obejmijmy modlitwą tych,  którzy służą Bogu dbając o piękno muzyki i śpiewu w liturgii w naszych świątyniach.
    • Czwartek: wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-lac, kapłana i Towarzyszy
    • Piątek: wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
    • Niedziela: rozpoczynamy Adwent
  • Msza Święta w intencji pielgrzymujących do Miechowa, Jędrzejowa i Leśniowa będzie w przyszłą niedzielę o 11:00.
  • Oaza Dzieci Bożych zaprasza dzieci klas 1-6 na spotkanie w sobotę o 11:00 w salce oazowej w Domu Katolickim.
  • Koncert Patriotyczny zatytułowany  “Zostawcie to Polakom” w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta I Gminy Myślenice odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o 16:30 – zapraszamy.
    • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych, ofiarą do puszek będzie można wesprzeć Orkiestrę.
  • Parafialny Zespół Caritas “BETANIA” wraz z Krakowską Kongregacją Kupiecką Oddział w Myślenicach, Urzędem Miasta i Gminy oraz z  Centrum Usług Społecznych w Myślenicach  zapraszają na wigilię dla osób samotnych i ubogich w niedzielę 18 grudnia.
    • Zapisy od najbliższej środy podczas dyżuru Biura “BETANII” w budynku przy ul. 3 Maja od 15:30 do 16:30.
    • Dzisiaj  po Mszach Świętych można złożyć ofiarę do puszek na pomoc potrzebującym, którą świadczą wolontariusze z „Betanii”.
  • Nasza Parafia również w tym roku przygotowała „Myślenicki Kalendarz” na przyszły rok z fotografiami z Sanktuarium. Można go nabyć dzisiaj w sklepiku na placu kościelnym, są tam także dostępne książki.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o podjętej przez dziesięciu współczesnych malarzy próbie namalowania obrazu Jezusa Miłosiernego według wizji S. Faustyny. Jest też „Mały Gość” dla dzieci a w nim zdrapka adwentowa.
  • Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i owocnego przeżycia całego tygodnia.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Władysław Szymski, śp. Maria Miska, śp. Janina Bulanda, śp. Józef Szymski. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.