• Zapraszamy do modlitwy za Zmarłych podczas Różańca z wypominkami, w środę i w sobotę o 17:15, a w pozostałe dni tygodnia o 17:30.
  • Zmiana Tajemnic Różańca dzisiaj po Mszy Świętej o 14:00.
    • Wtorek: rocznica poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej
    • Środa: wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
    • Czwartek: wspomnienie św. Marcina z Tours
        • Msza Święta w intencji Ojczyzny o 14:00.
        • Zapraszamy wszystkich do modlitwy za Ojczyznę, o ducha jedności, odpowiedzialności za przyszłość, o wzajemny szacunek i troskę o dobro wspólne.
    • Piątek: wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
    • Sobota: wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
    • Czwartek:
      • 14:00 w intencji Ojczyzny z okazji 103 rocz. odzyskania niepodległości oraz o pomyślność dla wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice – od Burmistrza i Przewodniczącego Rady M i G Myślenice
      • 14:00 w intencji Członków Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”
      • 18:00 za Zmarłych wypominanych
    • Piątek:
      • 15:30 Msza Święta dla Głuchych
      • 18:00 w intencji aktorów Gr. Misterium i ich rodzin
    • Sobota:
      • 10:00 Msza Święta dla Niepełnosprawnych
      • 11:00 Msza Święta dla Rodziny Szkaplerznej
      • 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej
  • Msza Święta Jubileuszowa z okazji 30-lecia istnienia Wspólnoty Oazowej w naszej parafii będzie w sobotę o 16:00. Zapraszamy na Nią wszystkich, którzy przez lata tworzyli tę wspólnotę. Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną, pozostała część jubileuszowych wydarzeń, została przełożona na bardziej bezpieczny czas.
  • V Światowy dzień Ubogich, z inicjatywy papieża Franciszka, odbędzie się od 12 do 14 listopada. Można go będzie wesprzeć ofiarą do puszek po Mszach Św. w przyszłą niedzielę.
  • Katechetów zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 15 listopada o 19:00.
  • W czwartek z racji Narodowego Święta kancelaria parafialna nieczynna
  • Klub Inteligencji Katolickiej organizuje doroczną pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 20 listopada. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej parafii.
  • W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • Przypominamy, że w kościele obowiązuje zakrywanie ust i nosa. W tym niełatwym czasie okazujmy sobie życzliwość i wsparcie, dodając otuchy jedni drugim, modląc się za siebie nawzajem.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o dobrze pojętej promocji kultury narodowej oraz o niezwykłym małżeństwie, które 80 lat temu za miłość do Polski zapłaciło życiem.
  • Koncert Eleni z zespołem odbędzie się w dniu 25 listopada o 18:00 w sali Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Program koncertu będzie się składał z największych przebojów artystki tych najstarszych, nowszych i najnowszych. Bilety do nabycia w kasie MOKiSu.
  • Życzymy dobrego tygodnia i radosnego, rodzinnego świętowania naszej narodowej wolności.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Karol Ulman, śp. Jan Skałka, śp. Mirosław Kowalski, śp. Elżbieta Wójtowicz, śp. Jan Szewczyk. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.