• Gorzkie Żale o 17:00. Zmiana Tajemnic Różańca dzisiaj o 16:30.
  • Drogi Krzyżowe w tym tygodniu według stałego porządku.
    • Poniedziałek: święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej
    • Środa: 8:00 o trwałość, świętość i jedność małżeństw oraz Boże błogosławieństwo w rodzinach
    • Czwartek: 18:00 w intencji Dobroczyńców i Wolontariuszy „Betanii”
    • Sobota:
      • 10:00 Msza Święta dla Rodziny Szkaplerznej i Róż Różańcowych, pół godziny wcześniej Różaniec
      • 13:00 Msza Święta dziękczynna po pielgrzymce do Fatimy
  • Krąg biblijny w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salkach przy ul. Ks. Skargi.
  • Uwielbienie prowadzone przez Wspólnotę „Nazaret” w środę po Mszy Świętej o 18:00.
  • Spotkanie katechetów w czwartek o 18:45 na plebanii.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w I czwartek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej do 20:00.
  • Chłopców ze szkoły podstawowej, którzy chcą dołączyć do grona Ministrantów naszej parafii, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę o 10:00 w salce przy ul. Ks. Skargi.
  • Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta będzie w piątek 15 marca, a Ekstremalna Droga Krzyżowa będzie 22 marca, w piątek przed Niedzielą Palmową.
  • Dzisiaj pod namiotem Betanii na placu kościelnym, można nabyć baranki i paschaliki wielkanocne przygotowane przez Caritas. Do Caritasu odprowadzamy 8 zł. za baranka i 7 zł. za paschalik. Zaś w piątek i sobotę, 8 i 9 marca, “BETANIA” organizuje świąteczną zbiórkę żywności w sklepach na terenie naszego miasta. Za każdy dar serca Bóg zapłać.
  • Kongregacja Kupiecka w Myślenicach, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu organizują Wielkanocny Konkurs Palm w niedzielę 24 marca na Rynku. Regulamin konkursu znajdzie się na plakatach, w prasie i na stronie internetowej MOKiS-u. Organizatorzy serdecznie zapraszają – przewidziano liczne nagrody i atrakcje.
  • Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Krakowa, do Sanktuarium św. Józefa u Sióstr Bernardynek i do Sanktuarium Krzyża Świętego w Opactwie Cystersów w Mogile w czwartek 14 marca. Wyjazd o 8:30 z Placu Kilińskiego. Koszt – 40 zł. zapisy u ks. Proboszcza.
  • „Gość Niedzielny” podejmuje temat dobrej spowiedzi – jak dobrze przeprowadzić rachunek sumienia. A pod namiotem „Betanii” dostępny jest drugi numer dwumiesięcznika „Historia Kościoła”, który podejmuje temat celibatu w Kościele, inkwizycji, konfliktu Napoleona z Piusem VII, tajemniczego widzenia Hitlera i zapowiedzi wielkiej wojny.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Marcin Szybowski, śp. Janusz Figiel, śp. Wojciech Szlachetka. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.