• Nieszpory w kościele o g.17.30.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Wacława, męczennika
    • Wtorek: święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
    • Środa: wspomnienie św. Hieronima
    • Czwartek: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
    • Piątek: wspomnienie świętych Aniołów Stróżów
    • Środa: o g.18.00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: o g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    • Spowiedź w te dni rano od 6:30 do 8:30 i po południu od 15:00 do 16:30 i od 17:00 do 18:30.
    • Msza Święta dla dzieci w pierwszy piątek o godzinie 16:00.
    • Młodzież szkół średnich i starszą zapraszamy na Młody Piątek – o 19:00 świadectwo Kasi Jawor, misjonarki pracującej w Peru, po nim adoracja i Msza Święta, a następnie spotkanie w Pasiece, podczas którego Kasia opowie o obecnej sytuacji w Peru.
  • Ze względów bezpieczeństwa w tę pierwszą sobotę nie będzie wizyt u chorych. W przypadkach nagłych prosimy o kontakt przez kancelarię parafialną.
  • Od czwartku zapraszamy całe rodziny na nabożeństwa różańcowe, które odbywać się będą w kaplicy Matki Bożej w tygodniu o godz. 17:15, a w niedzielę o 17:30. Uroczysta procesja różańcowa odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17:00. Przed nią o 16:30 zmianka tajemnic.
  • Ze względu na panującą sytuację epidemiczną apelujemy o stosowanie środków bezpieczeństwa – zasłanianie ust i nosa oraz zachowywanie dystansu.
  •  Ksiądz Proboszcz po trzytygodniowym pobycie w szpitalu jest już w Myślenicach. Jeszcze nie zobaczymy się w kościele, ale cieszymy się z jego obecności wśród nas. Przekazujemy wyrazy wdzięczności za wspólne przeżycie tego czasu w atmosferze modlitwy i postu. Wciąż można zadeklarować jeden dzień postu w intencji ustania epidemii wpisując się na listę w kościele lub przez formularz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian pod kapliczkę Matki Bożej pod Lipką o godzinie 17.00 na modlitwę różańcową w intencji powrotu do zdrowia naszego Księdza Proboszcza i ks. Tomasza, który aktualnie przechodzi Covid-19.
  • W zawiązku z zaistniałą sytuacją, tzn. Ksiądz Proboszcz jeszcze w odosobnieniu, ks. Tomasz walczy z Covid-19, ks. Marcin po zabiegu chirurgicznym, prosimy wszystkich o wyrozumiałość w naszych działaniach duszpasterskich.
  • W tę niedzielę przy naszym sanktuarium oraz przy kościółku św. Jakuba ofiarą do puszek będzie można wesprzeć rehabilitację naszej małej parafianki Hani.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o roli dojrzałego mężczyzny w relacjach z żoną i dziećmi.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu.