• Nieszpory w naszym sanktuarium dziś o godz.17:30.
  • Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na pierwsze otwarte – organizacyjno – informacyjne spotkanie Sekcji Tradycji Katolickiej. Jego celem będzie zgłębianie tradycji rytu przedsoborowego. Spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 19:00, w sali przy ulicy ks. Piotra Skargi 4.
  • Caritas Betania zaprasza na pielgrzymkę osób niepełnosprawnych do Sanktuariów Zakopanego.
    • Wyjazd 24 września (sobota) o godz. 9:00 z Placu Kilińskiego.
    • Zgłoszenia będą przyjmowane w budynku Betanii we wtorek od 15:00-17:00 oraz w środę od 19:00-20:00.
  • Spotkanie Pielgrzymów, którzy pieszo zmierzali w tym roku do Częstochowy odbędzie się 25 września (niedziela) w parafii Osieczany o godz. 16:00.
    • Na wspólne świętowanie przy stole zapraszają ks. Bogusław Seweryn oraz ks. Jarosław Łabęda.
  • Przed nami Charytatywny Małopolski Festiwal Sportowy pod hasłem Pomoc dla Amelki i Natalki oraz Alanka. Potrzebnych jest 120 tys zł. na pokrycie kosztownych badań genetycznych, wszczepieniu genu, który poprawi komfort zdrowia i życia dziewczynek oraz również 120 tys. zł. na zakup protezy bionicznej dla Alanka, która umożliwi mu swobodne poruszanie rączką i dłonią. Zachęcamy do wzięcia udziału w festiwalu, a przyszłą niedzielę 25 września ofiarą do puszek wesprzemy ten szczytny cel.
  • W liturgii kościoła w tym tygodniu:
    • Wtorek – wsp. św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,
    • Środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
    • Czwartek – wsp. bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
    • Piątek – wsp. św. Pio z Pietrelciny, zakonnika
    • Poniedziałek 11:00 – o Boże bł. opiekę Myślenickiej Pani oraz dary Ducha Świętego dla nauczycieli, pracowników oraz uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach [ZSTE].
    • Środa 18:00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
  • Na wspólne niedzielne świętowanie polecamy film Smoleńsk w naszym Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.
    • Projekcje filmu od 16-29 września.
    • Osoby zainteresowane zakupem biletów w ramach tzw. wejść grupowych prosimy o kontakt z Biurem Posła Jarosława Szlachetki.
  • Wszystkim Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia, życzymy obfitości Bożych łask i wielu radości w nadchodzącym tygodniu.