• Dzisiaj we wspomnienie NMP Królowej. O 15:30 przy kapliczce na Miłogoszczy zostanie odprawiona Msza Święta  w intencji Mieszkańców i ich rodzin oraz tam wypoczywających.
  • Nieszpory o g.17.30.
    • Wtorek: Święto św. Bartłomieja, Apostoła
    • Czwartek: UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
      • Zachęcamy do uczestnictwa w tym dniu w Mszach Świętych
    • Piątek: wspomnienie św. Moniki
    • Sobota: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
    • Niedziela: ustanowiony przez papieża Franciszka Dzień Dziękczynienia za Świat Stworzony
  • We wtorek 24 sierpnia  będziemy obchodzić 52. rocznicę Koronacji Cudownego Wizerunku Matki Bożej Pani Myślenickiej.
    • Zapraszamy na dziękczynną Eucharystię i procesję maryjną wokół kościoła o 18:00.
    • Uroczystości będzie przewodniczył nasz neoprezbiter ks. Dawid Werner.
    • Rozpoczniemy Różańcem o 17:00 w kaplicy Matki Bożej, prowadzonym przez Służbę Rodzinie. Do tej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe i wszystkich czcicieli Matki Bożej.
    • Po procesji koncert pieśni maryjnej w wykonaniu góralskiego Zespołu Regionalnego „JAFERNIOCEK”  z Podhala- Ostrowska.
  • Zbliża się Odpust w naszym Sanktuarium. Przeżywać go będziemy od 2 do 8 września. Sumę odpustową  w niedzielę 5 września o 18:00 będzie sprawował ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. Wydrukowany program Odpustu można zabrać z przedsionków kościoła. Jest też na stronie internetowej Parafii.
    • Wtorek:
      • 18:00 w intencji Parafian i Pielgrzymów nawiedzających nasze Sanktuarium
      • 18:00 w intencji trwałości i świętości małżeństw oraz błogosławieństwo Boże w rodzinach
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Pani Myślenickiej
  • Ks. Marcina Filara, który po trzech latach pracy duszpasterskiej w naszej parafii został mianowany Archidiecezjalnym Duszpasterzem Młodzieży w Krakowie, przewodniczącym Rady Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i wikariuszem w parafii pw. św. Józefa w Krakowie-Oś. Kalinowym, pożegnamy w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o 9:30.
  • W sobotę  28 sierpnia odbędzie się 49. pielgrzymka dziękczynna młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej za dar wakacyjnych rekolekcji.
  • W „Gościu Niedzielnym”  przeczytamy o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych ofiarą do puszki będzie można wesprzeć leczenie Kuby Mistarza z Wierzbanowej, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia obfitującego w Bożą łaskę i opiekę Maryi.
  • W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Magdalena Perera, śp. Jan Wierciak. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.