- W dzisiejszą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
- W naszej Archidiecezji rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.
- We wspólnocie naszej parafii dziś po Mszach Świętych o godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 12:30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w ramach „Akcji Misyjnej” prezentują krótkie kolędowanie, zbierając przed kościołem datki do puszek na rzecz misji i misjonarzy. Serdecznie dziękujemy za każde okazane wsparcie.
- Nieszpory o godz. 17:30.
- Z kalendarza liturgicznego:
- we wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
- w czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
- w niedzielę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
- W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:45 i Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00.
- Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę naszego dekanatu do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie, w piątek 22 stycznia.
- Uroczysta Msza św. o godz. 17:00.
- Pielgrzymka będzie okazją do przeżycia jubileuszowego odpustu w Roku Miłosierdzia.
- Zapisy na wspólny wyjazd autokarem dziś w zakrystii i jutro kiosku KIK-u.
- Wyjazd z Placu Kilińskiego o godz. 15:45, koszt 10 zł.
- Osoby, które pragną podjąć się modlitewnego czuwania przez godzinę raz w tygodniu w intencji miłości, pokoju i jedności w rodzinach i na całym świecie za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi mogą wpisać się jeszcze na listę, która jest na stoliku obok bocznego ołtarza.
- Wszystkich, którzy odczuwają jakiś brak w swoim życiu zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych, które służą odnowieniu wiary.
- Będą one przeprowadzone przez 9 kolejnych wtorków w godz. 19-21 w kościele parafialnym.
- Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie udziału telefonicznie na numer podany na plakatach i ulotkach dostępnych przy kaplicy Matki Bożej.
- Początek 2 lutego o 19:00.
- Wszystkim życzymy obfitości łask Bożych. Dzieciom, młodzieży radosnych i bezpiecznych ferii.