• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o  g.17.00
  • Arcybractwo Różańcowe odprawia Drogę Krzyżową o g.15.00.
  • Nabożeństwa pasyjne w  tym tygodniu:
    • Godzina Miłosierdzia wraz z Drogą Krzyżową: codziennie o g.15.00
    • Droga Krzyżowa w piątek:
      • dla dzieci o g.16.15
      • dla dorosłych o g.17.15
      • dla młodzież i młodych duchem o g.19.00.
    • Czwartek: g.18.00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Piątek: g.18.00 w intencji aktorów Grupy „Misterium” i ich rodzin
    • Sobota: g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Zapraszamy na katechezę ks. prof. Michała Pieli pt. “Ewangeliczni świadkowie wyznawania win przed Miłosiernym Panem. Nasz dar spowiedzi świętej” w środę o g.18.45 w kościele.
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej  wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o g.11.00 z poświęceniem książeczek do modlitwy.
  • Myślenicki Klub Dyskusyjny POBUDKA zaprasza na wykład ks. Włodzimierza Małoty pt. “Czym dla katolików jest Msza święta?”, 10 marca o g.19.00 w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja.
  • Polecamy  prasę katolicką.  W „Gościu Niedzielnym” rozmowa z uwolnioną po 10 latach Asią Bibi, pakistańską katoliczką skazaną na śmierć za rzekome bluźnierstwo przeciw islamowi; ponadto o sile matczynej modlitwy i o niezwykłym muzeum, w którym można dotknąć Jana Pawła II.  Jest też „Źródło”, a w nim pytania o spowiedzi oraz „Cuda i Łaski Boże” o objawieniach MB w Quito w Ekwadorze.
  • Baranki wielkanocne i paschaliki  przygotowane przez Caritas Diecezjalną  można nabyć dzisiaj w sklepiku na placu kościelnym. Ofiarę w kwocie 6 zł. przekazujemy do Caritas na pomoc potrzebującym.
  • W sklepiku jest również do nabycia film „Ślady Maryi”, zrealizowany z okazji Jubileuszu 50 – lecia Koronacji Cudownego Obrazu Pani Myślenickiej,  prezentujący nie tylko historię naszej parafii, Cudownego Wizerunku i koronacji, ale także wpływ Matki Bożej na życie osób, które przed tym Obrazem prosiły o wstawiennictwo.
  • W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek będzie można wesprzeć  misjonarzy  w Dziele Pomocy „Ad Gentes”.
  • Życzymy wszystkim  dobrego tygodnia, obfitującego Bożym błogosławieństwem.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Władysław Pilch. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu  wieczne spoczywanie.
  • Po Mszy Świętej odśpiewamy Suplikacje przyzywając Bożego Miłosierdzia.