• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o 17:00.
  • W środę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne dla przedszkoli i szkół podstawowych według własnego programu, który jest dostępny na stronie internetowej Parafii i ulotkach.
  • We wtorek obchodzi imieniny ks. Mirosław Kozina – pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  • Nabożeństwa pasyjne w  tym tygodniu:
    • Godzina Miłosierdzia wraz z Drogą Krzyżową: codziennie o 15:00
    • Droga Krzyżowa w piątek:
      • dla dzieci o 16:00
      • dla dorosłych o 17:15
      • dla młodzieży o 19:00
    • Piątek:
      • 6:30  śp. ks. Edward Kapusta – 2 rocznicę śmierci
      • 11:30  w intencji dzieci klas IV,  ich rodziców i nauczycieli
    • Sobota: 8:00 wynagradzająca Bogu za grzechy przeciwko Niepokal.  Sercu NMP
  • Rodziców młodzieży klas ósmych, przygotowującej się do Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w środę o 18:45 w kościele
  • Modlitwa wstawiennicza poprowadzona przez  Wspólnotę Nazaret, w czwartek  o 16:00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiadamy codziennie w czasie Mszy Świętych oraz od 17:00, a w czwartek i w piątek od 16:00.
  • Msza Święta dla dzieci w pierwszy piątek w ramach programu rekolekcyjnego.
  • Młodzież zapraszamy na „Młody Piątek”, który poprowadzi ks. Marcin Jakubiak:
    • 19:00 Droga Krzyżowa,
    • 20:00 Msza Święta,
    • 21:00 spotkanie integracyjne w salce.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od 9:00. Zapisujemy ich w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  • Zmiana Tajemnic Różańca w przyszłą niedziele o 16:30, przed Gorzkimi Żalami.
  • Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta będzie w piątek 15 marca, a Ekstremalna Droga Krzyżowa będzie  22 marca, w piątek przed Niedzielą Palmową.
  • Baranki wielkanocne  i paschaliki przygotowane przez CARITAS można nabyć w sklepiku na placu kościelnym dzisiaj po Mszach Świętych. Do CARITASU odprowadzamy 8 zł za baranka i 7 zł za paschalik, Bóg zapłać za każdy dar serca. Można tam także  nabyć  specjalne wydanie  “Gościa Niedzielnego Ekstra” o Wielkim Poście, a w nim: objawienia męki Jezusa Katarzynie Emmerich, 10 rad i modlitw na Wlk. Post i O. Szarbel  –  życie ascezą.
  • Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu Caritas “BETANIA”. Nasi wolontariusze jak co roku będą pomagać w rozliczeniu zeznania podatkowego w zamian za przekazane 1,5% na Betanię. Dyżury zaczną od 19 lutego, Informacje na plakatach.
  • W „Gościu Niedzielnym” na ten tydzień  przeczytamy o tym, czy piekło jest puste.
  • Życzymy wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego w Bożą łaskę.
  • W minionym tygodniu odeszły  do wieczności: śp. Marianna Pikulska, śp. Anna Wołek. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.