• Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru „Laudate Dominum” dzisiaj o g.17.00 w kościele.
  • Zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy Świętej o g.14.00.
    • PONIEDZIAŁEK: UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
      • Msze Święte w porządku niedzielnym.
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła.
      • W tym dniu zapraszamy na Myślenicki Orszak Trzech Króli, organizowany przez Miasto i Gminę Myślenice we współpracy z naszym Sanktuarium oraz parafiami św. Brata Alberta na Osiedlu i w Osieczanach oraz Bysinie. Start orszaków o g.11.30 z placu targowego na Dolnym Przedmieściu, spod kościoła na Osiedlu oraz spod Domu Ludowego na Górnym Przedmieściu. O g.12.00 spotkanie orszaków na Rynku, inscenizacja oraz oddanie pokłonu Dzieciątku i wspólne kolędowanie.
      • Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zachęca do wzięcia udziału w konkursie na najlepiej przebraną rodzinę.
      • Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą o g.11.00, po której przejdziemy wspólnie do Rynku. W trakcie trwania Orszaku na Rynku pod namiotem ”Betanii” będzie prowadzona zbiórka żywności dla potrzebujących.
    • Niedziela: Święto Chrztu Pańskiego
    • Czwartek: g.18.00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Piątek: g.18.00 w intencji aktorów Grupy Misterium i ich rodzin
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o g.11.00. Po Mszy Świętej wspólne kolędowanie przy żłóbku.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” zaprasza chcących pogłębić swoje życie religijne na comiesięczne katechezy ks. prof. Michała Pieli SDS pt. „Szkoła świadków”, w drugie środy miesiąca o g.18.45 w naszym Sanktuarium. Pierwsza katecheza w najbliższą środę.
  • Jasełka Oazy Myślenickiej pt. “Czwarty mędrzec” można zobaczyć jeszcze dziś o g.12.15 i g.15.15 i jutro o g.19.15 oraz w najbliższy weekend. Wejściówki do odebrania w zakrystii lub w tygodniu w sklepie KiK-u, możliwa także rezerwacja internetowa. Serdecznie zapraszamy!
  • Parafialny kalendarz na przyszły rok, z wieloma zdjęciami z Jubileuszu Koronacji Cudownego Obrazu i z życia Parafii, można nabyć w przedsionkach kościoła.
  • W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne naszej parafii.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o cudzie wymodlonym za wstawiennictwem Stanisławy Leszczyńskiej, niezwykłej położnej, której proces beatyfikacyjny trwa. Jest też „Źródło”.
  • Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii śp. Maria Chorabik, śp. Jan Gorączko, śp. Teofil Portka, śp. Józef Chęciński, śp. Aniela Kudas śp. Wiesława Kasperek. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.