• Zmiana Tajemnic Różańca Świętego po Mszy Świętej o 14:00.
  • Nieszpory o 17:30
    • Poniedziałek: wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus
    • Czwartek: UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
      • Msze Święte w porządku niedzielnym.
      • Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kredy i kadzidła.
      • W tym dniu  zapraszamy na Jubileuszowy 10  Orszak Trzech Króli, organizowany przez Miasto i Gminę Myślenice we współpracy z naszym Sanktuarium oraz parafiami św. Brata Alberta na Osiedlu i   św. Wojciecha w Osieczanach oraz Najśw. Serca Pana Jezusa w Bysinie. Start orszaków o 11:30 z placu targowego na Dolnym Przedmieściu, spod kościoła na Osiedlu oraz o 10:50 od kościoła w Bysinie. O 12:00 spotkanie orszaków  w Sercu Miasta na Rynku, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie, jasełka oraz symboliczny pokłon i oddanie darów Dzieciątku.
      • Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą o 11:00, po której przejdziemy  wspólnie do  Rynku. W trakcie trwania Orszaku na Rynku pod namiotem ”Betanii” będzie prowadzona zbiórka żywności dla potrzebujących.
      • Podczas wydarzenia prosimy o zachowanie aktualnych zasad reżimu sanitarnego
    • Niedziela: Święto Chrztu Pańskiego
    • Środa: 8:00  w intencji trwałości i świętości małżeństw oraz błogosł. Boże w rodzinach. Po Mszy Świętej modlitwy  w tej intencji.
    • Czwartek: 18:00  w intencji Dobroczyńców i Wolontariuszy „Betanii”
    • Piątek: 16:00   w intencji Dzieci klas 4, ich Rodziców i Nauczycieli.
    • Sobota:
      • 10:00 w intencji Rodziny Szkaplerznej. Pół godz. wcześniej Różaniec
      • 18:00  w intencji próśb i podziękowań do MB Pani  Myślenickiej
  • Zapraszamy na Modlitwę Uwielbienia prowadzoną przez wspólnotę Nazaret w środę o 19.30.
  • W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do 20:00.
  • W pierwszy piątek zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie z cyklu “Młody piątek“. O 19:00 świadectwo znanego youtubera Tomasza Samołyka. Po nim adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 20:00 Msza Święta.
  • Spowiadamy codziennie od 6:30 do 9:30 oraz od 17:00 do 18:30, w I czwartek w czasie Mszy Świętych, a w I piątek od 15:00.
  • Chorych odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 8 stycznia od 9:00. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • Młodzież Oazowa zaprasza na jasełka Marcina Kobierskiego pt. „Jasełka na strychu”.  Premiera w Domu Katolickim 6 stycznia o 19:00. Kolejne przedstawienie:  8 stycznia o 15:30 i 18:00, 9 stycznia o 12:15 i 15:15.
    • 15 stycznia dodatkowy spektakl charytatywny o 15:00 z którego ofiara zostanie przeznaczona na rehabilitację Kuby Starzaka w klinice wybudzeniowo-rehabilitacyjnej, po wypadku. Na ten sam cel 6 stycznia przy naszym kościele będzie po Mszach Świętych zbierana ofiara do puszek.
  • Zapraszamy na koncert “Noworoczne kolędowanie“, do naszego Sanktuarium 9 stycznia o 16:00. Wysłuchamy najpiękniejszych kolęd w wykonaniu myślenickich artystów: orkiestry Polish Art Philharmonic, Ziemi Myślenickiej oraz zespołu wokalnego “Cantata“.
  • W tym tygodniu zapraszamy na Mszę Świętą o 17:00  w ramach spotkań kolędowych Parafian z następujących rejonów:
    • w poniedziałek:
      • ul. Konopnickiej,
      • ul. Kraszewskiego,
      • oś. 1000-lecia bl.  nr 1, 2, 3, 4,
    • Grafik kolędowych spotkań rodzin jest na stronie internetowej i w gablotkach.
  • Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. Krzysztof Lalik, śp. Urszula Baran, śp.  Marek Polak, śp. Wacław Figlewicz, śp. Eugeniusz Chorabik, śp. Antonina Fura, śp. Stanisław Kutryba, śp.  Michał Paluch. Dobry Jezu, a nasz Panie daj Im  wieczne spoczywanie.