• Dziś o godz. 15:30 zostanie odprawiona Msza św. przy Kapliczce na Studzience o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców ul. Daszyńskiego.
  • Na Nieszpory niedzielne zapraszamy na godz.17:30.
  • W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie:
    • 18:00 Msza św. z kazaniem.
    • 19:00 Różaniec Fatimski.
    • 20:00 Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu.
    • 21:30 Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej.
  • Pouczenie przed sakramentem Chrztu św. w piątek o godz. 19:00 w salce przy ul. ks. P. Skargi.
  • W tym tygodniu w Kalwarii Zebrzydowskiej Kompania z Myślenic wychodzi na dróżki kalwaryjskie w piątek i sobotę, 14 i 15 sierpnia o godz. 5:00 z placu przed bazyliką.
  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika
    • w czwartek – święto Matki Bożej Kalwaryjskiej,
    • w piątek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika,
    • w sobotę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ostatnio złożyli ofiary w kopertach, czy też na konto parafii na dalszą część prac remontu chodnika na cmentarzu. Bóg zapłać!
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.