• Nieszpory dziś o godzinie 17:30
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • środa – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
    • piątek – wspomnienie św. Marii Magdaleny
    • sobota – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  • W naszej parafii od poniedziałku 25 lipca będziemy gościć młodzież z Francji, Stanów Zjednoczonych i Polski a ok. 500 Polaków dojedzie do nas w piątek 29 lipca i zostanie do poniedziałku 1 sierpnia.
  • Ostatnie spotkanie przygotowujące nas duchowo do Światowych Dni Młodzieży odbędzie się w piątek 22 lipca, o godz. 19:00 przy ołtarzu polowym.
  • Biuro ŚDM (salka oazowa) otwarte jest codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę w godzinach 9:00-12:00 Można tam zaopatrzyć się w koszulki i gadżety ŚDM.
  • W zakrystii można odebrać bezpłatne wejściówki na spotkanie z Ojcem Świętym do otwartych sektorów w Campusie Misericordiae w Brzegach w sobotę i niedzielę (dojazd we własnym zakresie).
  • Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy codziennie po Mszy św. wieczornej w salce przy ulicy Piotra Skargi 4.
    • W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej – w sobotę o godz. 18:00
  • Wszystkim Wam, Drodzy Parafianie, Goście, Pielgrzymi, życzymy błogosławionego czasu świętowania Dnia Pańskiego i obfitości Bożych darów na każdy dzień.