• Nieszpory o g.17:30.
    • Poniedziałek: wspomnienie św. Bonawentury i doktora Kościoła
    • Wtorek: wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej)
    • Czwartek: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana
    • Sobota: wspomnienie bł. Czesława, kapłana
    • Środa: g.18:00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: g.18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • Klub Inteligencji Katolickiej organizuje pielgrzymkę do Nowego i Starego Sącza, Pasierbca i Limanowej w sobotę 20 lipca. Zapisy w sklepiku KIKu.
  • Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy z naszej Parafii 5 sierpnia. Zapisy codziennie od 28 lipca po Mszy Świętej wieczornej w salkach przy ul. ks. Piotra Skargi.
  • Serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary składane w kopertach, na tacę i na konto parafii na rzecz remontu murów okalających plac kościelny i figurę Św. Józefa.
  • Flagi w barwach kościelnych, papieskich i narodowych oraz inne materiały do dekoracji naszych domów na czas Jubileuszu 50 – lecia Koronacji Obrazu Pani Myślenickiej, będzie można nabywać od przyszłej niedzieli po Mszach Świętych.
  • Polecamy prasę katolicką. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, czym jest szkaplerz i skąd pochodzi niezwykła moc dwóch malutkich skrawków materiału z wizerunkiem MB z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa. Ponadto rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk, założycielką kliniki dla osób w śpiączce.
  • Na wakacyjny czas życzymy oczu otwartych na piękno otaczającego świata i potrzeby drugiego człowieka.
  • W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Jadwiga Wąsowicz. Dobry Jezu a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie