• Dziś nieszpory o g.17:30
  • W poniedziałek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie:
    • o godz. 18:00 – Msza św. z kazaniem
    • o godz. 19:00 – Różaniec Fatimski
    • o godz. 20:00 – Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu
    • o godz. 21:30 – Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • w poniedziałek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • w środę – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
    • w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel / MB Szkaplerznej /
  • Pragniemy poinformować, że od jutra modlitwa różańcowa w poniedziałki, środy i piątki będzie się rozpoczynać 5 minut wcześniej, czyli o g.17.:25.
  • Już po raz XXXV w sierpniu z Krakowa i innych miejscowości w tym również z naszej parafii wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
    • Zapisy przyjmowane będą w dniach 26.07 – 4.08 br. Dokładne informacje znajdziemy na stronie internetowej parafii oraz na tablicy ogłoszeń.
    • Do nas we wtorek 4 sierpnia około g.18:30 przybędą pielgrzymi z Mszany Dolnej. Osoby pragnące przenocować pielgrzymów prosimy o wpisanie się na listę dzisiaj po mszach św. w zakrystii, a w tygodniu w kiosku KIK-u.
  • Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy przedstawicieli Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, którzy przybliżą nam swoją działalność a po mszach świętych będą zbierać datki na cele misyjne.
  • Wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary w kopertach, czy na konto parafii na remont chodnika na cmentarzu dziękujemy. Bóg zapłać.
    • w przyszłą niedzielę o g.18:00 – dziękczynna za otrzymane łaski dla pracowników Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Myślenicach i ich rodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże.
  • Wszystkim życzymy radości i piękna wiary.