• Nieszpory dziś o godzinie 17:30
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
    • poniedziałek – święto św. Benedykta Opata, patrona Europy
    • wtorek- wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • środa – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
    • sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
  • W środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie:
    • o godz. 18:00 – Msza św. z kazaniem
    • o godz. 19:00 – Różaniec Fatimski
    • o godz. 20:00 – Msza św. z kazaniem a po niej procesja Cudownego Obrazu
    • o godz. 21:30 – Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • Na ostatniej prostej do Światowych Dni Młodzieży zachęcamy również do wzięcia udziału w spotkaniach przygotowujących nas duchowo do tego wydarzenia w kolejne piątki 15 i 22 lipca, o godz. 19:00 przy ołtarzu polowym.
    • W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, zapraszamy do Biura ŚDM (salka oazowa) otwartego codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę w godzinach 9:00-12:00 oraz do kontaktu telefonicznego. Informacja o numerze telefonu dostępna na plakacie i stronie internetowej.
  • Klub Gazety Polskiej zaprasza na spotkanie z prof. Andrzejem Ziębą temat: Ludobójstwo na kresach. Spotkanie odbędzie się w piątek 15 lipca 2016r. godz.19:15 w Sali Domu Katolickiego przy ul. 3-go Maja w Myślenicach. Organizatorzy zapraszają.
  • W imieniu organizatorów zapraszamy na Dni Dawcy Szpiku w Myślenicach. Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się w dniach: od 14 do 17 lipca w godzinach od 16:00 do 20:00. Szczegóły na plakatach.
  • Serdecznie zapraszamy na kolejną Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy od jutra po Mszy św. wieczornej w salce przy ul. Piotra Skargi. Szczegóły na plakatach i u ks. Jarosława.
    • W intencji ofiar ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na ludności polskiej na Wołyniu w latach 1943-1944 – w piątek o godzinie 18:00. Mszę Św. odprawi Ks. Marcin Jankiewicz Ojciec Duchowny Seminarium w Kamieńcu Podolskim
    • W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej – w sobotę o godz. 18:00
  • Wszystkim życzymy błogosławionego Dnia Pańskiego.