• Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. kanonika Stanisława Makowskiego, któremu ks. kardynał Stanisław Dziwisz z dniem 1.07. br. powierzył urząd proboszcza naszej parafii.
    • Księdzu proboszczowi życzymy obfitości Bożej łaski i opieki Maryi Myślenickiej Pani na każdy dzień kapłańskiej posługi.
    • Księdza prałata Andrzeja Burka za lata proboszczowania otaczamy wdzięcznością serc i zapewniamy o nieustannej modlitwie w jego intencji.
  • Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 14:00.
  • Nieszpory o g.17:30.
  • Przy wyjściach z kościoła wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” zbierają ofiary do puszek na dofinansowanie wakacyjnego obozu dla osób niepełnosprawnych. Za każdą ofiarę Bóg zapłać!
  • Z kalendarza liturgicznego:
    • w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
    • w środę – św. Jana z Dukli, kapłana
    • w piątek święto – św. Benedykta, opata, patrona Europy
  • Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy miłego wypoczynku, wszystkim dobrej niedzieli , dobrego tygodnia.