• Dziś w naszej parafii gościmy autorów książki o ks. biskupie Albinie Małysiaku pt. „Z pastorałem i humorem” oraz filmu „Z wiarą na głęboką wodę”. Książkę i film możemy nabyć na stoisku przed kościołem. Serdecznie dziękujemy im za wspólną modlitwę z nami i świadectwo o tej wyjątkowej postaci Kościoła krakowskiego.
  • Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe: dziś o godz. 17:30, a w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz.18:00.
  • Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
    • Msze św. w naszym kościele o godz. 6:30; 8:00; 9:00, po południu o godz. 16:30 i 18:00.
    • W kościółku o godz. 14:15.
    • Na Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy szczególnie w intencji ks. Jana Jurczaka, dziękując Mu za 10 lat kapłańskiej posługi pośród nas.
  • W poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.
  • Dziecięca grupa teatralna „Mirakl” działająca w Domu Katolickim zaprasza na spektakl pt.: „Złota rybka w krainie śmieci”, poruszający tematykę ekologii i porządku w sercu człowieka. Zapraszamy dorosłych i dzieci we wtorek, 30 czerwca o godz. 9:00 i 11:00 do Domu Katolickiego.
  • Od 1 lipca obowiązki Proboszcza obejmie ks. Stanisław Makowski. Uroczysty obrzęd objęcia parafii odbędzie się w niedzielę 5 lipca na Mszy św. o godz. 11:00.
  • W piątek święto św. Tomasza, Apostoła i pierwszy piątek miesiąca.
    • Spowiadamy codziennie w czasie Mszy św. oraz w piątek od godz. 15:00 z przerwą 16:30 – 1700.
    • Mszy św. o 16:00 w wakacje nie będzie.
  • W sobotę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
  • Chorych w domach odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9:00. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii.
  • Przy kiosku KIK-u zostały zamontowane tablice informacyjne o naszej parafii. Prosimy by nie naklejać na nich żadnych ogłoszeń, czy plakatów. Podobnie na nowej tablicy na nekrologi.
  • Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14:00.
  • W przyszłą niedzielę wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” zbierać będą ofiary do puszek na dofinansowanie organizacji wakacyjnego obozu dla osób niepełnosprawnych.
    • W gablocie obok kościoła możemy zobaczyć zdjęcia z obozów z poprzednich czterech lat. W tym roku do Poronina wyjedzie największa z dotychczasowych, grupa 50 osób niepełnosprawnych i wolontariuszy.
    • Dziękujemy za każdy grosz wsparcia. Bóg zapłać!
  • Z intencji Mszalnych w tym tygodniu:
    • O trwałość i świętość małżeństw oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinach – w środę, 1.07.2015 o godz. 18:00, a o 17:30 różaniec w tej samej intencji.
    • O błogosławieństwo Boże dla Dobroczyńców i Wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas „Betania” – w czwartek, 2.07.2015 o godz. 18:00.
    • Wynagradzająca Bogu za grzech świata przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP – w sobotę, 4.07.2015