• W ramach oktawy Bożego Ciała dziś o 17:30 Nieszpory i procesja eucharystyczna, zaś w tygodniu o 18:00 Msza Święta z Nieszporami i procesją.
  • Zmiana tajemnic Różańca Świętego dzisiaj po Mszy Świętej o 14:00.
    • Poniedziałek: wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, kapłanów i męczenników
    • Wtorek: wspomnienie św. Jadwigi, królowej
    • Środa: wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
    • Czwartek: zakończenie Oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków z kwiatów i ziół o 18:00. Po procesji błogosławieństwo dzieci.
    • Piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
      • Uroczysta Msza Święta o 18:00 przy ołtarzu Serca Jezusowego z aktem oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w 100-tną rocznicę poświęcenia narodu. Po Mszy Świętej procesja.
      • Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • Sobota: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, kapłana i męczennika
    • Środa: 18:00 w intencjach zbiorowych
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Piątek: 18:00 w intencji Aktorów Grupy „Misterium” i ich rodzin
    • Sobota: 18:00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzi je ks. Stanisław Czernik, pracujący w bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach. W programie o 17:30 spotkanie dla dzieci, o 18:00 Msza Święta z kazaniem, o 19:00 Różaniec z rozważaniami, o 20:00 Msza Święta z kazaniem, a po niej procesja maryjna. Podczas nabożeństwa oddamy cześć relikwiom dzieci fatimskich: św. Hiacyncie i św. Franciszkowi.
  • Mężczyzn zapraszamy na spotkanie wspólnotowe w poniedziałek: o 18:00 Msza Święta z procesją a po niej spotkanie w Domu Parafialnym.
  • XV Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w sobotę 12 czerwca. Rozpoczęcie w Bazylice o 10:00. Szczegóły na plakatach. Dojazd indywidualny.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy na różne sposoby przyczynili się do tego, by Uroczystość Bożego Ciała przebiegła godnie i pięknie i była świadectwem wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pośród nas. Wyrażamy wdzięczność Panom, którzy przez cały maj z wieży kościelnej grali wieczorem pieśni maryjne.
  • Nasza parafia organizuje dwudniową pielgrzymkę do sanktuariów Matki Bożej w Częstochowie, Licheniu i Gidlach oraz do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 18 i 19 czerwca /piątek i sobota/. Koszt wyjazdu – 210 zł. Przy zapisie płacimy 100 zł. Zapisy u ks. Proboszcza jeszcze w tym tygodniu.
  • Grupa Misterium zaprasza od 12 czerwca na spektakl „Pogodynka” w reżyserii Marcina Kobierskiego. To spektakl niezwykle pogodny! O życiu, które mija tak szybko, jak szybko zmieniają się pory roku… Ze względu na trwającą pandemię spektakle odbędą się z zachowaniem obowiązujących restrykcji sanitarnych. Szczegóły dotyczące terminów i rezerwacji na stronie parafii.
  • Dziś już ostatnia szansa, żeby wspomóc swoim głosem młodzież z naszej Oazy i Grupę Misterium w staraniach o środki finansowe z projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głos mogą oddać po każdej Mszy Świętej w okolicach ołtarza polowego osoby, które ukończył 16 rok życia.
  • W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, dlaczego młodzi odchodzą od Kościoła i co można zrobić, aby ich zatrzymać. Przy naszym kościele trwa dziś kiermasz książki religijnej. Zabierając książkę można dobrowolną ofiarą wesprzeć organizację obozu wakacyjnego dla osób niepełnosprawnych.
  • Życzymy wszystkim udanego tygodnia, bogatego w Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Artur Hanusiak, śp. Anna Podsiadło, śp. Bożena Otmar. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie.