• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o  g.17.00
  • Arcybractwo Różańcowe odprawia Drogę Krzyżową o g.15.00.
  • Nasz Parafianin Krzysztof Jakubiak, alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej, dnia  8 maja 2021 r. ma zamiar przyjąć święcenia diakonatu. Polecamy Go waszej modlitwie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do przyjęcia święceń, jest zobowiązany w sumieniu do poinformowaniu o tym kancelarii parafialnej.
  • Nabożeństwa pasyjne w tym tygodniu:
    • Godzina Miłosierdzia wraz z Drogą Krzyżową: codziennie o g.15.00
    • Droga Krzyżowa w piątek:
      • dla dzieci o g.16.15
      • dla dorosłych o g.17.15
      • dla młodzież i młodych duchem o g.18.45.
    • Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Są one również transmitowane.
    • Poniedziałek: święto  Katedry św. Piotra, Apostoła
    • Wtorek: wspomnienie św. Polikarpa, męczennika
    • Środa: g. 18.00 w intencjach zbiorowych
    • Sobota: g.18.00 w intencji próśb i podziękowań do MB Myślenickiej
    • Niedziela: g.18.00 w intencji Ojczyzny oraz za poległych i zmarłych Żołnierzy Niezłomnych
  • Grupa Misterium zaprasza od 27 lutego na Misterium Męki Pańskiej. Ze względu na trwającą pandemię spektakle odbędą się z zachowaniem obowiązujących restrykcji sanitarnych. Szczegóły dotyczące terminów i rezerwacji na stronie parafii.
  • Fundacja „Bezcenni” dziękuje za udział w akcji „Serducha dla malucha” –  dochód ze zbiórki to 3485,31 zł.
  • W „Gościu Niedzielnym” początek rekolekcji wielkopostnych pod hasłem „Któryś za nas cierpiał” w duchu nauczania Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu „Światło – Życie”.
  • Życzymy wszystkim owocnego w duchowe przeżycia tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.
  • W minionym tygodniu odeszli   do wieczności: śp. Barbara Gąsiorek, śp. Zuzanna Lach, śp. Stefan Oramus, śp. Stanisław Pietrzak, śp. Czesław Czepiel, śp. Zofia Górnik, śp. Irena Cisek. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.