Listopad to czas szczególnej zadumy nad ludzkim życiem i przemijaniem, ale pierwszy dzień tego miesiąca pokazuje nam, że celem ludzkiego życia jest świętość. Dlatego od kilku lat w naszym Sanktuarium organizowany jest korowód świętych, który przypomina nam wszystkim, a zwłaszcza najmłodszym o naszym powszechnym powołaniu do świętości.

Tegoroczny korowód, który odbył się w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, rozpoczęło przedstawienie Grupy Misterium, w którym święci na narodzie u św. Mikołaja ustalili, że najlepszym prezentem dla wszystkich może być różańcowa modlitwa ofiarowana w ich intencji. (zdj. Sanktuarium)

« z 2 »

Po modlitwie różańcowej z naszej świątyni wyruszył barwny korowód świętych. Tym razem dzieci przebrane za świętych, a także niosące relikwie, które znajdują się w naszym kościele przemaszerowały w stronę myślenickiego rynku, aby następnie skierować się do domu katolickiego, gdzie miało miejsce zakończenie, wspólny śpiew i wręczenie słodkich niespodzianek. (zdj. Magda Hanusiak)

« z 2 »

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przeżywanie tego wspaniałego wydarzenia w naszej parafii.