Czwartek 3.06.2021: Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  /Boże Ciało/

• Msze Święte będą w porządku niedzielnym, nie będzie Mszy Świętej o 11:00. W kościółku Msze Święte o 7:30 i  14:15.
  • Po Mszy  Świętej o 9:30, sprawowanej przy ołtarzu polowym, będzie procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy, tradycyjną trasą wokół myślenickiego Rynku. Prosimy Rodzinę Państwa Jarząbków wraz z sąsiadami, Kongregację Kupiecką Oddział Myślenice, a także Solidarność o przygotowanie ołtarzy. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian: dzieci do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne, osoby do niesienia feretronów, chorągwi i  baldachimu, orkiestrę, Ochotnicze Straże Pożarne oraz tych wszystkich, którzy pragną uczcić  Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Uczestnicząc z wiarą w procesji Eucharystycznej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy więc  do skorzystania ze spowiedzi.
  • W czasie uroczystości obowiązują przepisy epidemiczne: zasłaniajmy usta i nos i zachowujemy odpowiedni dystans między osobami.
  • Po procesji około  11:30 zostanie odprawiona Msza Święta w kościele.
  • O 17:30 Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesja wokół kościoła.
  • W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę Świętą o Najświętszym Sakramencie i procesję wokół kościoła: w tygodniu o 18:00, a w niedzielę o 17:30.