• W liturgii Kościoła dzisiaj kończy się czas wielkanocny. Zmiana Tajemnic Różańca po Mszy Świętej o 14:00.
  • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o 17:45 tylko  we środę i sobotę  o 17:30.
  • Zapraszamy na koncert Zespołu Noro Lim pt. „Rosarium meum – dla Ciebie Matko…”  dzisiaj o 17:00 w naszym kościele.
    • Poniedziałek: Święto NMP Matki Kościoła
      • Msze Święte: 6:30, 8:00, 9:30, 16:30, 18:00 – zachęcamy do uczestnictwa
    • Wtorek: wspomnienie bł. Zbigniewa Starzłowskiego i Michała Tomaszka, męczenników franciszkańskich
    • Środa: wspomnienie św. Jadwigi, królowej
    • Czwartek: Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    • Sobota: wspomnienie św. Barnaby, apostoła
    • Niedziela: Uroczystość Najświętszej Trójcy
    • Środa: 18:00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
    • Czwartek: 18:00 za Zmarłych wypominanych w naszym kościele
    • Piątek: 18:00 w intencji aktorów Grupy „Misterium”  i ich rodzin
  • Modlitwa adoracyjna  w intencji pokoju w nocy z piątku na sobotę przed wystawionym Najświętszym  Sakramentem. Rozpoczęcie po Mszy Świętej wieczornej.
  • Oaza Ruchu Światło-Życie naszej parafii zaprasza w sobotę na wspólne świętowanie 30-lecia swojego istnienia, w szczególności  tych, którzy współtworzyli Wspólnotę na przestrzeni lat, także członków grup parafialnych oraz wszystkich Parafian. Obchody rozpocznie uroczysta Eucharystia o 16:00 w naszym kościele. Po niej wspólne radowanie się spotkaniem w Domu Parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę kończy się czas spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.
  • Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała.  W tym roku przejdzie ona tradycyjną trasą po myślenickim Rynku. Prosimy o przygotowanie ołtarzy na Rynku Rodzinę Państwa Jarząbków wraz z sąsiadami, Kongregację Kupiecką Oddział Myślenice, oraz Solidarność.
  • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „NAZARET” organizuje wyjazd na Koncert “Jednego Serca, Jednego Ducha” do Rzeszowa w Boże Ciało. Wyjazd o 15:00 z parkingu nad basenem, powrót w godzinach nocnych. Zapisy w zakrystii.
  • Pielgrzymka Apostolatu Margaretek do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę – szczegóły na plakacie.
  • Są jeszcze 4 miejsca wolne na wakacyjny wyjazd dla dzieci nad morze do Jastarni  od 5 do 13 sierpnia. Zapisy u ks. Pawła.
  • W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne naszej Parafii.
  • W  „Gościu Niedzielnym”  znajdziemy kolejną płytę  z cyklu Biblia Audio z tekstem Dziejów Apostolskich i siedmiu listów św. Pawła.
  • Życzymy Wam mocy Bożego Ducha i obfitości Jego darów na cały tydzień.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Antoni Pustelnik, śp. Helena Trzcińska, śp. Małgorzata Kogut. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.