• Nieszpory niedzielne dziś o g. 17:30.
  • Następnie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie wg. następującego porządku:
    • 18:00 Msza św. z kazaniem
    • 19:00 Różaniec Fatimski
    • 20:00 Msza św. z kazaniem, a po niej procesja Cudownego Obrazu
    • 21:30 Czuwanie młodzieży w kaplicy Matki Bożej
  • Zapisu na wyjazd na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II, które odbędzie się 22.08 o g. 17:00 w Sanktuarium w Krakowie, można dokonać dziś w zakrystii, a w tygodniu w sklepie KIK-u.
  • Serdecznie zapraszamy na Dróżki Kalwaryjskie. Kompania z Myślenic wychodzi na Dróżki w piątek [18.08] i sobotę [19.08] o godz. 5:00, z placu przed Bazyliką.
  • Z kalendarium życia Kościoła
    • Poniedziałek – Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
    • Wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. niedzielny. Błogosławieństwo ziół i kwiatów po Mszach św.
      • W tym dniu zapraszamy na Mszę św. przy Kapliczce na Studzience o g. 15:30.
    • Środa – Wsp. św. Stefana Węgierskiego, króla
      • W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. prał. Stefan Kubień, któremu już dziś życzymy wielu łask Bożych na dalsze lata posługi w naszej wspólnocie, opieki św. Patrona oraz naszej Myślenickiej Pani. Msza św. w intencji ks. Solenizanta w środę o 18:00.
    • Czwartek – Święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej
  • Z intencji mszalnych
    • Sobota – 18:00 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Myślenickiej
  • Wszystkim Parafianom, Gościom, a w szczególności Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy doświadczenia Bożej Miłości. Niech moc Bożego błogosławieństwa do tego nas przybliża.